“Reštaurácia”
Recenzia Via Jasna

Via Jasna
Na pozícii č. 27 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 11. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Výborná reštaurácia, milý a ochotný personál, výborné jedlo. Vhodná aj pre väčšie skupiny. Umiestnenie reštaurácie je pri hlavnej ceste, má dostatok parkovacích miest.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Miroslav M.

Zrecenzované: 9. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi príjemné prostredie
Ubytovanie - izby čisté, terasa tak akurát, postele super
Strava - výborná
Personál - veľmi milí a nápomocný
Wellness - vynikajúci

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Varga R.
Zrecenzované: 5. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Keďže naše ubytovacie zariadenie neponúkalo možnosť večere, náhodne sme sa ocitli tu. Prvý deň to bola len skúška, no na druhý deň sme už išli na istotu. Milý personál a jedlo dokonalé. 5 hviezdičiek je málo. Určite odporúčam, radi sa sem vrátime aj nabudúce.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi IvkaO2.
Zrecenzované: 14. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Na pobyte vo Via Jasná sme boli druhý krát. Dnes sme sa vrátili a veľmi sa nám páčilo,hlavne jedlo bolo úžasné.Jedine čo by som vytkla je neutrety prach v izbe...Keď sme boli pred rokom tak bol apartmán krásny,čistý,vylesteny.Teraz bol upratany na rýchlo a zostal tam prach,ale to bola len jedna chybicka krásy.Inkak bolo fantasticky

Dátum návštevy: august 2018
1  Poďakujte používateľovi DanielaM7830.
Zrecenzované: 26. júla 2018

Absolvovali sme večeru bez ubytovania. Obsluha veľmi milá, rýchla a ochotná. Jedlo vynikajúce, porcie veľké. Ceny primerané.
Určite by sme sa ešte vrátili.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi SilviaS6464.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Via Jasna, si pozreli aj

Navštívili ste Via Jasna? Podeľte sa o svoje zážitky!