“+-”
Recenzia Via Jasna

Via Jasna
Na pozícii č. 22 spomedzi 58 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 19. februára 2018 cez mobilné zariadenie

fajn jedlo, prijemna obsluha, absolutne nevhodna tanecna hudba mizernej kvality, priemerna kava za zbytocne vysomu sumu

Poďakujte používateľovi Michal H.

Zrecenzované: 30. augusta 2017

Po predchádzajúcom dni, kedy som bol nútený dať si obed vo vedľajšom zariadení "Tatra Restaurant" je toto úplne o niečom inom, samozrejme v dobrom. Ako pravý slovenský buran, som si v tejto reštike dal pizzu, čo sa úplne hodí k pobytu na Liptove. Ale nevadí, pravých lokálnych jedál som za dni, strávené v okolí vychutnal dosýta. Pizza bola výborná, veď prečo nakoniec neskúsiť tento typ jedla v takto rázovitej časti Slovenska, však? Cesto tenké, ingrediencie čerstvé. K tomu ako, ako pravý východniar pivo Šariš, i keď len vo fľaši, poteší. Obzrel a ochutnal som aj jedlá známych, sediacich pri stole, rizoto bolo v poriadku, i keď trošku prekombinované, k ostatným výhrady nemám. Za zrovnateľné ceny, ako spomínaná Tatra Restaurant, kde odporúčam neísť, ak sa máte radi, bola táto večera jedna z tých "kvalitnejších"
Kladne hodnotím hlavne veľmi priateľskú obsluhu, ktorej nerobí problém ani nekonečné plnenie požiadaviek mladých mamičiek, príjemne zariadené priestory a z počutia aj kvalita ubytovania. Osobne som síce ubytovaný nebol, ale súčasťou našej partie boli ľudia s omnoho vyššími nárokmi a penzión chválili aj z hľadiska ubytovania.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi mf1234568.
Zrecenzované: 18. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo výborné polievka bola držková tak som si pochutnal dochutená fantasticky. Druhé jedlo som mal kuracie rolky tie boli výborné mäsko dovarené v jednej polke mäska sme mali viac červenej papriky ale stava sa ujde aj profesionálovy. Ryža bola dovarená a hrášok v nej bol čerstvý mňamka. Personal milý a príjemný. Vrelo odporúčam aj cena je prístupná na túto lokalitu veľmi dobrá :)

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi brano15.
Zrecenzované: 7. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Obed s priatelmi-cca 20 ludi. Podpriemerna chut obeda za ceny ako v hlavnom meste.
Sumar dojmov z uvedeneho obedu: Pizza sucha, tazko krajatelna,bez chute paradajkoveho zakladu. Rebierka suche-akoby boli varene a len vrch na zaver poliaty omackou, steak medium rare bez stavy, primernej chute,priloha vsak chutna (zemiaky pecene), chut vyprazaneho syru ala fastfood Ikea,vyraznejsie stiplavy hovadzi vyvar(nevhodny pre deti), cesnakova polievka bez chute cesnaku za 2,9 eur, musim vsak pochvalit paradajkovu a tekvicovu polievku-tie boli naoaj vydarene.
Co sa tyka obsluhy-zabudli priniest 1 hlavne jedlo a 1 polievku (ponukli nam uvedenu polievku"prihriat" a doniest, hlavne jedlo sme na zaklade dojmov uz znova nedoobjednali).
dopyt o zabalenie nedojedeneho jedla rieseny polozenim alobalu na stol priamo v restauracii-zakaznik si mal zabalit sam!!!
Slecny casnicky tukajuce do mobilov s oneskorenou reakciou na prosbu o zaplatenie.
V uvedenej restauracii sme boli na zaklade odporucania, nemyslim si vsak, ze sa do nej niekto z nas este niekedy vrati. Uroven fastfoodu s prihrievanou stravou. Skoda kazit renome tak krasnemu kraju.

Poďakujte používateľovi dankaSlovakia.
Zrecenzované: 21. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Jedlo pocas polpenzie bolo vporiadku, nič výnimočné, ale dalo sa vybrať z viacerých variánt, chuťovo vporiadku. Obed sme vyskúšali z karty, úroveň vyššia, chuťovo lepšie. Cenovo trochu vyššie na danú lokalitu. Obsluha pozorná a milá! Priestory moderné a čisté.

Dátum návštevy: august 2016
Poďakujte používateľovi Marek B.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Via Jasna, si pozreli aj

Navštívili ste Via Jasna? Podeľte sa o svoje zážitky!