ZOO Kontakt

Tuto zoo sme navstivili asi 3-4.x. Zda sa nam, ze je tu coraz menej zvierat, ktorych sa mozno... viac informácií

Evulienka2014
Bratislavský kraj, Slovensko
Motylia zahrada

Boli sme len v motylej zahrade kedze sme isli len okolo a nemali dostatok casu. Tato cast vsak bola... viac informácií

939stanislavm
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 13. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Za tu cenu som ocakaval viac.pozitivum je, že deti sa môžu dotýkať rôznych zvierat a spoznať ich z bližšia. Aj výklad je celkom plus .

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi martinecko87.
Recenzované: 28. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Neodporuuucam. Nie nie nie. Je to obrovske tyranie zvierat. Nechodte tam,neucte toto deti. Zvierata maju malo priestoru,ziadne sukromie,neustale ich niekto vyrusuje chce hladkat,dopuju ich sedativami! Prosim..neukazujte toto svojim detom,nepodporujte tolkymi peniazmi toto tyranie. Majitel mnozi tigre a levy a dokial su maciatka drzi ich v kontaktnej zoo a potom ich predava alebo odklada do dediny jakubovany. Nerobte to :(

Dátum zážitku: máj 2018
11  Poďakujte používateľovi PaulinkaD14.
Recenzované: 16. decembra 2018

No, za prvé treba povedať, že je tu veľký problém s parkovaním, lebo hneď vedľa sa nachádza Tatralandia. Do tejto zoo sme sa tešili, ale čakalo nás sklamanie.

Dobré pocity sme mali z pelikánov, ktoré sa dali pohladkať a taktiež sme mohli nakŕmiť zebry a alpaky. Spokojne vyzerali aj ovečky, ktoré mali veľký výbeh a mohli voľne behať pomedzi ľudí.
Naopak, veľmi smutný pohľad bol na ostatné zvieratká v klietkach, hlavne na jazveca, ktorý behal zo strany na stranu v malej klietke a vyzeral dezorientovane :/
Tiež sme mali pocit, že malé medvedíky neboli štastné spolu s ľuďmi v klietke. Všade bol ruch, ľudia sa tlačili. Žiaľ neodporúčame.

Dátum zážitku: september 2018
3  Poďakujte používateľovi JankaG51.
Recenzované: 20. novembra 2018

Návšteva Zoo Kontakt bola na našom zozname výletov veľmi dlho a toto leto sme sa sem konečne rozhodli zájsť. Musím povedať, že to bol pre nás veľký zážitok. Po prvýkrát v živote sme mali možnosť podržať si papagája a byť v blízkosti medvedíkov, či iných zvieratiek. Jedinou nevýhodou boli veľké rady ľudí pri klietkach. Ale inak výlet hodnotíme pozitívne, veľmi sa nám páčilo a myslíme si, že je to skvelý výlet aj pre rodinu s malými detičkami.

Dátum zážitku: júl 2018
Poďakujte používateľovi tripytipy.
Recenzované: 4. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Jednoznačne odporúčam zastaviť sa tu. Je to zážitok aj pre dospelých. Môžete si zblízka pozrieť alebo dokonca pohladkať medveďa, kenguru,zebru,levíčatá.. Personál je na jednotku. Rezervujte si aspoň také 2 hodiny času.

Dátum zážitku: november 2018
Poďakujte používateľovi ElenaL3698.