“Akcia”
Recenzia Liptovar Pivovar

Liptovar Pivovar
Na pozícii č. 6 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 24. júna 2019

Rad by som velmi pekne podakoval Januske a Erikovy za skvelu obsluhu vyborna kuchynaa hlavne ochotna co sa malo kde vidi ... urcite to nie je posledna navstveva dakujeme a Adovi diki za skvele jedlo a pochopenie

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi martinlY1422GU.

Zrecenzované: 31. marca 2019

Chcem sa podeliť o príjemný zážitok v reštaurácii. Dňa 30.3.2019 sme s rodinkou prišli na večeru. Burgre tak to bola jedna bomba. Vynikajúca chuť .Čo sa týka obsluhy kočky Natália a Táňa boli super.Ochotne a príjemné. Keby sme sa s takým príjemným personálom stretli v každom reštauračnom zariadení. Určite sa vrátime s radosťou znovu .Nakoľko je priateľ špekulant a gurmán v jedle kočky nemali problém mu vyhovieť v objednávke. Baby veľká vďaka .

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi Rebelka1975.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovar, Manažér v zariadení Liptovar Pivovar.Zodpovedané: 1. apríla 2019

Dobry den,
dakujeme za receziu. Velmi ma tesi, ze ste boli v Liptovare spokojni.
Zakladame si na poctivej kuchyni z kvalitnych surovin a samozrejme na kvalitnych sluzbach.
Trosku ma mrzia tie len 2 hviezdicky, kedze ste boli u nas spokojni :)

Radi vas privitame opat.

Zrecenzované: 26. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Lokalita, obsluha, atmosféra 5*. Jedlo bolo dokonalé, konečne pirohy ktoré neboli z Tesca, ale domácou delikatesou. Perfektné pivo u mňa tiež zabodovalo. Čo bolo bonus, že nám dovolili prísť so psíkom. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.

Dátum návštevy: január 2019
1  Poďakujte používateľovi betweencastle.
Zrecenzované: 23. januára 2019

Na základe dobrých recenzii sme navštívili Pivovar, ktorý nás očaril svojou príjemnou obsluhou už pri vstupe do reštaurácie, skvelou liptovskou kuchyňou a možnosť ochutnávky domácich pív. Určite odporúčame navštíviť Liptovar :)

Dátum návštevy: január 2019
1  Poďakujte používateľovi Vierka-1989.
Zrecenzované: 23. januára 2019

Široká ponuká výborného piva, ktorá poteší fajnšmekrov, ale zároveň aj veľmi chutný ležiak pre zástancov tradičných pív.

Dátum návštevy: august 2018
1  Poďakujte používateľovi matej172.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Liptovar Pivovar, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Liptovar Pivovar? Podeľte sa o svoje zážitky!