“Pivo dobry, jidlo slabsi...”
Recenzia Liptovar Pivovar

Liptovar Pivovar
Na pozícii č. 5 spomedzi 55 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Byli jsme s pritelkyni na veceri, vyvar nevyraznej, hlavni jidlo neurazi, ale nenadchne, chtelo by to vic vymazlit. Pivecko vyborny, rozmanita nabidka

Poďakujte používateľovi Raspec1983.

Zrecenzované: 8. januára 2018

Chodievame sem na pivko , pivovicu ktorú nán podoručil obsluhujúci personál...vždy sa dá kde sadnúť, či v interiéri alebo exterieri. Vonku je aj nejaká maličkosť pre zabavenie detí.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi 22tatiana.
Zrecenzované: 6. októbra 2017

V septembri sme tu absolvovali prehliadku pivovaru s odborným výkladom a ochutnávkou viacerých druhov pív. Veľmi zaujímavé, odporúčam. Prehliadku sme zakončili obedom - výborné jedlá hodiace sa k pivu. Škoda len, že ako vodič som si nemohol viac užiť miestne pivo. Ale kúpili sme si pár fliaš aspoň domov.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi Iwanko.
Zrecenzované: 19. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po celodennom putovani po Liptove sme sa zastavili este na pive. A kedze preferujeme kvalitne, vyber bol jednoduchy, podol na pivovar.
A spravili sme veru dobre, a este aj viac, ked sme sa rozhodli, ze k pivu si aj zajeme! Piva nesklamali, mna ocarila MikulIPA. Jedna z top na akych si mozeme na Slovensku pochutnavat! Gastronomia je prisposobena k zameraniu, vychutnali sme si tatarak, telaci, vyborne boli aj prilohy k jedlam, ci polievka hovadzia, aj palacinky. Nasa navsteva sa premenila na zazitkovu. Staral sa o nas sikovny casnik, v stylovom obleceni, ktory v pohode zvadal aj 3 detska, 2ch psov. Bol fundovany, vyznal sa v pivach, ako neskor vysvitlo bol aj fanusik remeselnych piv. Mozno aj preto ho praca bavila. Liptov ma dalsi skvely pivovar. Radi sa vratime :)

Poďakujte používateľovi karols175.
Zrecenzované: 17. septembra 2017

pivo maju velmi dobre, ale jedlo bohuzial nic moc za tu cenu, nie velmi ochotny casnik

za vela penazi malo muziky

Poďakujte používateľovi TomasFronko.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Liptovar Pivovar, si pozreli aj

Navštívili ste Liptovar Pivovar? Podeľte sa o svoje zážitky!