“Čo viac dodať k pražiadni úžasnej káve ?”
Recenzia Aurelica coffee

Aurelica coffee
Na pozícii č. 1 spomedzi 7 Káva a čaj v Liptovskom Mikuláši

úžasná káva, milí personál a super prostredie, neviem čo viac mám dodať, šesť hviezdičiek z piatich :)

Poďakujte používateľovi FirsZ.

Zrecenzované: 19. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Joooj v tejto kaviarnicke je fajne. Utulna, prijemna, personal usmiaty a kavu veru robit vedia! Aj so sebou si ju mozete vziat ked nieto casu posedkavat :)

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi 620jelab.
Zrecenzované: 9. februára 2019

Ak máte cestu a ľúbite kvalitnú kávu a ľudí, určite sa tu zastavte, odídete spokojní :) obsluha je perfektná a vidno, že milujú to, čo robia a radi vám poradia. Okrem kávy si tu viete dať aj výborne koláčiky, každú stredu napríklad výborný krémeš od Kus Torty. Odporúčam. :)

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi dkrizova.
Zrecenzované: 30. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Vzdy ked som v mikulasi zastavim sa kavu v tejto kaviarni. Super kava, super prostriedie, mila obsluha. Vzdy kupim balenie kavy aj domov.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Jozef S.
Zrecenzované: 22. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšia kaviareň v širokom okolí. Vynikajúca káva a výborná obsluha. Všetkým odporúčam navštíviť. Odporúčam tak isto navštíviť sesterskú kaviareň Dvojka.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi martinlZ2134PV.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Aurelica coffee, si pozreli aj

Navštívili ste Aurelica coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!