“Najlepšia káva široko ďaleko”
Recenzia Aurelica coffee

Aurelica coffee
Na pozícii č. 1 spomedzi 7 Káva a čaj v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 9. februára 2019

Ak máte cestu a ľúbite kvalitnú kávu a ľudí, určite sa tu zastavte, odídete spokojní :) obsluha je perfektná a vidno, že milujú to, čo robia a radi vám poradia. Okrem kávy si tu viete dať aj výborne koláčiky, každú stredu napríklad výborný krémeš od Kus Torty. Odporúčam. :)

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi dkrizova.

Zrecenzované: 30. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Vzdy ked som v mikulasi zastavim sa kavu v tejto kaviarni. Super kava, super prostriedie, mila obsluha. Vzdy kupim balenie kavy aj domov.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Jozef S.
Zrecenzované: 22. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšia kaviareň v širokom okolí. Vynikajúca káva a výborná obsluha. Všetkým odporúčam navštíviť. Odporúčam tak isto navštíviť sesterskú kaviareň Dvojka.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi martinlZ2134PV.
Zrecenzované: 19. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi príjemná obsluha a dobrá, kvalitná káva, Pekné, príjemné no trošku menšie priestory. Určite odporucam.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Exploration620393.
Zrecenzované: 30. augusta 2018

Robia kávu z vlastnej pražiarne a vyznajú sa. Skvelé miesto hneď vedľa fontány Metamorfózy na námestí, len pár krokov pasážou. Príjemné posedenie a milý personál.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi NavajaMM.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Aurelica coffee, si pozreli aj

Navštívili ste Aurelica coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!