“Spokojnosť ”
Recenzia Aurelica coffee

Aurelica coffee
Na pozícii č. 1 spomedzi 8 Káva a čaj v Liptovskom Mikuláši

Veľmi príjemná obsluha a dobrá, kvalitná káva, Pekné, príjemné no trošku menšie priestory. Určite odporucam.

Poďakujte používateľovi Exploration620393.

Zrecenzované: 30. augusta 2018

Robia kávu z vlastnej pražiarne a vyznajú sa. Skvelé miesto hneď vedľa fontány Metamorfózy na námestí, len pár krokov pasážou. Príjemné posedenie a milý personál.

Poďakujte používateľovi NavajaMM.
Zrecenzované: 23. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Tuto nenapadnu kaviaren sme objavili vdaka pozitivnym recenziam navstevnikov. Prisli sme hodinu pred zatvorenim, casnik, resp. barista bol aj tak prijemny a po dvoch skvelych kavach sme neodolali a dali si dalsie dve. Hoci je kaviaren v malych priestoroch, chut kavy a profesionalita baristu to maximalne prevazili.

Poďakujte používateľovi Luciinecka.
Zrecenzované: 6. augusta 2018

veľmi dobrá káva,široký sortiment káv, dobrá atmosféra, možnosť sedenie na terase, milý a ochotný personál

Poďakujte používateľovi JelaO1.
Zrecenzované: 19. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Ak v Liptovskom Mikuláši niekde na výbornú kávu, tak jedine sem. Výborná profesionálna milá obsluha príjemné prostredie a skvelá káva. Dali sme si flatwhite a bol dokonalý.

Poďakujte používateľovi Roman L.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Aurelica coffee, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Aurelica coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!