“pochvala”
Recenzia Aurelica coffee

Aurelica coffee
Na pozícii č. 1 spomedzi 5 Káva a čaj v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 26. februára 2018

aurelica ponuka najlepsiu kávu v LM. Milý personál, výborné koláče.Má vlastnú pražiareň-rozne druhy kávy.

Poďakujte používateľovi zuzanakvietok.

Zrecenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Určite odporúčam, vynikajúca káva, cena akurát, obsluha veľmi príjemná a pekne prostredie. Ak ste fanúšikom kávy, nielen tej zalievanej, príďte, neoľutujete.

1  Poďakujte používateľovi Monika O.
Zrecenzované: 15. februára 2018

Konečne podnik, ktorý funguje srdcom :) Výborná káva, baristi, ktorí majú veľké množstvo informácií, aj šikovné ruky. Lepšiu kávu a koláčik v Liptovskom Mikuláši nenájdete. Pre mňa miesto, ktoré má genius loci

1  Poďakujte používateľovi DominikaKub.
Zrecenzované: 10. novembra 2017

Útulná kaviarnička s pražiarňou, kde v každom nádychu voní láska ku káve, tak ako aj káva samotná. Veľmi milí personál vás ochotne prevedie zákutiami a kúzlami kávového sveta, v ktorom je možné objaviť rôzne chute a hĺbky. Povzbudenie, ktoré odporúčam komukoľvek, kto si chce naozaj vychutnať kávu, ale aj výborné koláčiky. V Aurelice je možné zakúpiť si kávu aj domov, rôzne druhy, keďže v pražiarni sa neustále usilovne pracuje ;)

Poďakujte používateľovi Valika_popodstrom.
Zrecenzované: 29. októbra 2017

Kaviarnička s perfektnou kávou, úžasnými koláčikmi, útulné posedenie. Personál veľmi príjemný. Určite odporúčam.

Poďakujte používateľovi Kongenko.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Aurelica coffee, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Aurelica coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!