“hodnotenie”

Hurricane Factory Tatralandia
Na pozícii č. 1 spomedzi 7 Aktivity v prírode v Liptovskom Mikuláši
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: 1 – 2 hod.
Majiteľov opis: Hurricane Factory Tatralandia is the first aerodynamic tunnel constructed in Slovakia. The tunnel is designed to experience jumping from an airplane. The glass flight chamber is 14 m high and 4.3 m wide. Massive motors are able to generate air flow of up to 270 km per hour inside the tunnel what is the speed of the real hurricane. But you are flying at a safe altitude and under constant supervision of an experienced instructor.
Užitočné informácie: Bezbariérový prístup, Uzamykateľné skrinky/ukladací priestor
Zrecenzované: 12. júla 2017

Kým sme čakali na hurricane tak sme pozerali "výkony ľudí pred nami." Vtedy som si vravela v duchu, "tak toto nedám a tam ma nik nedostane". Ale na ištruktáži veľmi milý chalan všetko vysvetlil a keďže do vnútra ide s Vami, niet sa čo obávať. Super zážitok. Doporučujem.

Poďakujte používateľovi dulanska.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 10. júla 2017

Moja 7 ročná dcéra bola veľmi nadšená...bolo to fantastické...príjemný inštruktor..nič podobné ešte nezažila určite sa ešte vrátime znovu

Poďakujte používateľovi jarmilasima.
Zrecenzované: 18. apríla 2017

Nezabudnuteľný zážitok. Neprifarbene musím povedať, že veľmi fyzicky náročný - dva dni sme sa takmer nevedeli pohnúť, ale ten pocit je naozaj úžasný a odporúčam všetkým, čo ešte váhajú. My sa rozhodne ešte vrátime pri najbližšej návšteve Litpova neobídeme ani Hurricane Factory.
Dokonca pozitívna skúsenosť aj čo sa jazykových schopností inštruktorov týka, priateľ nie je Slovák a anglicky nebol najmenší problém sa dorozumieť.

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Poďakujte používateľovi Vierka C.
Zrecenzované: 2. januára 2017

Je to velka zabava, najma ked ste vacsia partia. Je to vysoko bezpecne a pocit je neskutocne super. je to 100% simulacia ako keby ste skocili z lietdla az na to, ze tu nemusite naberat odvahu na to aby ste urobili jump.

Poďakujte používateľovi sbombara.
Zrecenzované: 24. novembra 2016

perfektný zážitok pre každého kto má rád trošku adrenalínu a úplne skvelá zábava. Inštruktor fantastický, prostredie príjemné. Odporúčam vylepšiť video, snímanie len zvrchu trochu sklamalo. Inak 100% spokojnosť.

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
1  Poďakujte používateľovi darinal24.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hurricane Factory Tatralandia, si pozreli aj

Navštívili ste Hurricane Factory Tatralandia? Podeľte sa o svoje zážitky!