Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Zaujimavy zazitok” 4 z 5 bublín
Recenzia Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia
Na pozícii č. 1 spomedzi 17 Voľnočasové aktivity v Liptovskom Mikuláši
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: 1 – 2 hod.
Majiteľov opis: Hurricane Factory Tatralandia is the first aerodynamic tunnel constructed in Slovakia. The tunnel is designed to experience jumping from an airplane. The glass flight chamber is 14 m high and 4.3 m wide. Massive motors are able to generate air flow of up to 270 km per hour inside the tunnel what is the speed of the real hurricane. But you are flying at a safe altitude and under constant supervision of an experienced instructor.
Užitočné informácie: Bezbariérový prístup, Uzamykateľné skrinky/ukladací priestor
Zilina, Slovakia
“Zaujimavy zazitok”
4 z 5 bublín Recenzované: 21. novembra 2016

Velmi zaujimavy zazitok, vysoka cena vzhladom na kratkost casu straveneho v tuneli. Velmi prijemny instruktor.

Navštívené v septembri 2016

Najskôr slovenčina
Bernolakovo, Slovakia
“Juraj”
5 z 5 bublín Recenzované: 21. novembra 2016

- sluzba a personal podla mojich ocakavani
- ceny sa mi zda relativne vyssia, ... za vyhodnejsiu cenu by som navstivil atrakciu viac raz

Poďakujte používateľovi jurajv88.
Liptovsky Mikulas, Slovakia
“Katka”
5 z 5 bublín Recenzované: 21. novembra 2016

Super zážitok. Odporúčam. Inštruktáž bola jasná a zreteľná. Aj priamo pri lete to bolo zo strany inštruktora dobre zvládnuté.Mínusom je cena.

Poďakujte používateľovi katarinak322.
Terchová, Slovensko
“Endorfiny”
5 z 5 bublín Recenzované: 20. novembra 2016

Lietanie som dostala ako darcek k narodkam...,
Odvahu som zbierala par nasledujucich mesiacov kym som sa odhodlala aj to na naliehanie mojho manzela....
Samozrejme hrdinka no iba do momentu kym som nepresla cez turniket...cista panika....
Uz som sa videla ako sa prilepim na sklo vnutri tunela priamo pred mojim dobre baviacim sa manzelom s našimi deckami...
Potom to slo celkom rýchlo,instruktaz
od pohodoveho personálu,dostali sme kombinezu v štýle Bruca Willisa a cez vsetky moje obavy "sme na to vlietli".
Pocit tazko opisatelny, nieco prekrásne...
To je potrebne zazit...
Odporúčam vsetkym!

Ps:chalani si ako jediní mozu povedať,ze sa v praci nalietajú ako blázni:-)

Poďakujte používateľovi terizes.
London, United Kingdom
“Super zabava”
5 z 5 bublín Recenzované: 20. novembra 2016

Tuto atrakciu by som odporucal vyskusat kazdemu jedna sa o super zazitok ktory je jedinecny hurricane factory ma dobrych a trpezlivych instruktorov (aspon ten bol co mal na starosti mna) odporucal by som viacej 2minutovych letov aby ste si to vedeli vychutnat naplno podla mna tak aspon dokopy cca 10 minut lietania a o zazitok je postarane:)

Navštívené v septembri 2016

Poďakujte používateľovi mareq17.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hurricane Factory Tatralandia, si pozreli aj

Navštívili ste Hurricane Factory Tatralandia? Podeľte sa o svoje zážitky!