“Super zabava”

Hurricane Factory Tatralandia
Na pozícii č. 1 spomedzi 19 Voľnočasové aktivity v Liptovskom Mikuláši
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: 1 – 2 hod.
Majiteľov opis: Hurricane Factory Tatralandia is the first aerodynamic tunnel constructed in Slovakia. The tunnel is designed to experience jumping from an airplane. The glass flight chamber is 14 m high and 4.3 m wide. Massive motors are able to generate air flow of up to 270 km per hour inside the tunnel what is the speed of the real hurricane. But you are flying at a safe altitude and under constant supervision of an experienced instructor.
Užitočné informácie: Uzamykateľné skrinky/ukladací priestor, Bezbariérový prístup
London, United Kingdom
“Super zabava”
Recenzované: 20. novembra 2016

Tuto atrakciu by som odporucal vyskusat kazdemu jedna sa o super zazitok ktory je jedinecny hurricane factory ma dobrych a trpezlivych instruktorov (aspon ten bol co mal na starosti mna) odporucal by som viacej 2minutovych letov aby ste si to vedeli vychutnat naplno podla mna tak aspon dokopy cca 10 minut lietania a o zazitok je postarane:)

Navštívené v septembri 2016

Najskôr slovenčina
Svidnik, Slovakia
“Spokojny”
Recenzované: 19. novembra 2016

Velmi sa mi paci tato atrakcia, vsetko bolo super , profesionalny pristup a sluzby, len za tu cenu by to mohlo trvat trosku dlhsie.

Poďakujte používateľovi Q7398TGmarting.
Ziar nad Hronom, Slovakia
“petkas”
Recenzované: 19. novembra 2016

Služby boli na vysokej úrovni, profesionalita lektora a individuálny prístup bol vynikajúci. Moja 10 ročná dcéra si odniesla domov dokonalý zážitok. Odporúčam všetkým!

Poďakujte používateľovi petrakA6447DB.
Prešov, Slovensko
“pali”
Recenzované: 19. novembra 2016

super pristup personalu, deti/ 8 a 10 rokov/ mali na zaciatku strach ,ale poskonceni chceli ist znovu

Navštívené v júli 2016

Poďakujte používateľovi pavolgeci.
Dubnica Nad Váhomi
“Recenzia”
Recenzované: 18. novembra 2016

Perfektny zazitok. Odporucam vsetkym. Profesionalny pristup vsetkych zamestnancov. Prijemne prostredie

Poďakujte používateľovi binmirek.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hurricane Factory Tatralandia, si pozreli aj

Navštívili ste Hurricane Factory Tatralandia? Podeľte sa o svoje zážitky!