“Let”

Hurricane Factory Tatralandia
Na pozícii č. 1 spomedzi 7 Aktivity v prírode v Liptovskom Mikuláši
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: 1 – 2 hod.
Majiteľov opis: Hurricane Factory Tatralandia is the first aerodynamic tunnel constructed in Slovakia. The tunnel is designed to experience jumping from an airplane. The glass flight chamber is 14 m high and 4.3 m wide. Massive motors are able to generate air flow of up to 270 km per hour inside the tunnel what is the speed of the real hurricane. But you are flying at a safe altitude and under constant supervision of an experienced instructor.
Užitočné informácie: Bezbariérový prístup, Uzamykateľné skrinky/ukladací priestor
Zrecenzované: 11. augusta 2016

Všetko prebehlo v poriadku. Až na video ktoré bolo zahrnuté v cene. Nedá sa nám však otvoriť ani na jednom počítači. Aj sme tam písali no odozva žiadna. Ale zážitok je to určite nezabudnuteľný. Odporúčam.

Poďakujte používateľovi kvetoslavam.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 26. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Úžasný zážitok, adrenalín, strach, radosť, určite treba zažiť. Aj 9-ročný syn lietal a zvládol v pohode. Doporučujem zakúpiť 2 x 1,5min

1  Poďakujte používateľovi Alexandra O.
Zrecenzované: 22. júla 2016

bol to perfektný zážitok, odporúčam každému nadšencovi adrenalínových športov a atrakcií..podľa mňa si na svoje prídu dokonca aj parašutisti, pretože je to niečo úplne iné ako skákať vonku..veľmi sa nám páčilo a určite sa sem ešte vrátime

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
1  Poďakujte používateľovi 111michaelar.
Zrecenzované: 22. júla 2016

Dobrý večer. Navštívili sme Vaše zariadenie aj s manželkou. Ja som si to užil a mám perfektný zážitok. Určite by som ho chcel dopriať aj ostatným a to aj mojej manželke. Bohužial nevedela, že prúdenie vzduchu je tak silné a bude jej spôsobovať problémy s dýchaním. Chcel by som sa len spýtať či nie je možné pre takéto prípady zapožičanie helmi s krytým priezorom. Viem že to nie je jednoduché ale skúste nad tým pouvažovať. Naozaj by som bol rád keby si to nohla užiť aj moja manželka a ostatní ktorý majú podobné problémy. Ďakujem a ešte raz vďaka za Váš profi prístup a super zážitok . Pajem veľa úspechov a spokjných klientov ako som ja. S pozdravom Fejes

Poďakujte používateľovi norbertf609.
Zrecenzované: 19. júla 2016

Je to dobrý zážitok, no na môj vkus by som prijal trošku silnejší prúd vzduchu a aj bez pomoci inštruktora sa viac odlepiť od podlahy. Ale na prvý krát dobré. Neviem či existujú nejaké stupne, že napríklad pri druhej, či ďalšej návšteve sa dá zažiť viac alebo je to stále to isté, jeden až 2 metre nad podlahou bez inštruktora...

Poďakujte používateľovi karolk2.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hurricane Factory Tatralandia, si pozreli aj

Navštívili ste Hurricane Factory Tatralandia? Podeľte sa o svoje zážitky!