“Rodinný obed”

Mustang
Na pozícii č. 12 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Bar
Zrecenzované: 11. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Rýchla obsluha. Dostatočný vyber pre každého. Trochu zamrzlo že zemiakové placky boli polotovary. Inak bolo všetko v poriadku.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi MartinJ3861.

Zrecenzované: 11. júla 2018

Rychla obsluha. Dobry vyber. Velke porcie a dobre ochutene. Mnam. Celkom sa da aj parkovat. Horsie je to od 11:00. Inak dobre

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi maria19636612.
Zrecenzované: 21. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Bolo dobre navarene. Aj dost velke porcie. Aj rychlo spravili. Ja som mal trochu viac korenia v jedle. Mohli by davat menej korenia. Prostredie pekne, len trochu mensia restauracia je to. Ale odporucam tam ist.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi jaroy33.
Zrecenzované: 15. októbra 2017

Pred niekoľkými rokmi veľmi obľúbený podnik, ktorý časom sklamal, po pár rokoch sme sa tam znova vybrali a stálo to za to. Jedlo kvalitné a chutné.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Sightsee727584.
Zrecenzované: 11. septembra 2017

Zastavili sme sa tu už niekoľkokrát, či už na obed alebo na večeru. Varia denné menu, ktoré je chutné, možnosť výberu zo 4 jedál. A la carte majú síce menší výber, ale dá sa vybrať. Je možnosť sedieť nielen vo vnútri ale aj na terase. Sklamaním pre mňa sú názvy jedál v jedálnom lístku, neviem kto je zodpovedný za tvorbu názvov, ale tie vymyslené názvy znižujú úroveň reštaurácie.Názvy jedál ako "slepačí úlet" mňa skôr odradia ako inšpirujú.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi sylvia655.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mustang, si pozreli aj

Navštívili ste Mustang? Podeľte sa o svoje zážitky!