“Menucko obed”

Mustang
Na pozícii č. 12 spomedzi 47 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Bar
Zrecenzované: 11. júla 2018

Rychla obsluha. Dobry vyber. Velke porcie a dobre ochutene. Mnam. Celkom sa da aj parkovat. Horsie je to od 11:00. Inak dobre

Poďakujte používateľovi maria19636612.

Zrecenzované: 21. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Bolo dobre navarene. Aj dost velke porcie. Aj rychlo spravili. Ja som mal trochu viac korenia v jedle. Mohli by davat menej korenia. Prostredie pekne, len trochu mensia restauracia je to. Ale odporucam tam ist.

Poďakujte používateľovi jaroy33.
Zrecenzované: 15. októbra 2017

Pred niekoľkými rokmi veľmi obľúbený podnik, ktorý časom sklamal, po pár rokoch sme sa tam znova vybrali a stálo to za to. Jedlo kvalitné a chutné.

Poďakujte používateľovi Sightsee727584.
Zrecenzované: 11. septembra 2017

Zastavili sme sa tu už niekoľkokrát, či už na obed alebo na večeru. Varia denné menu, ktoré je chutné, možnosť výberu zo 4 jedál. A la carte majú síce menší výber, ale dá sa vybrať. Je možnosť sedieť nielen vo vnútri ale aj na terase. Sklamaním pre mňa sú názvy jedál v jedálnom lístku, neviem kto je zodpovedný za tvorbu názvov, ale tie vymyslené názvy znižujú úroveň reštaurácie.Názvy jedál ako "slepačí úlet" mňa skôr odradia ako inšpirujú.

Poďakujte používateľovi sylvia655.
Zrecenzované: 30. júna 2017

Do reštaurácie Mustang sa naša rodina vracia pravidelne už od roku 2004, či už pri príležitosti rýchleho obeda alebo rodinnej oslavy. Kvalita jedla ako aj obsluhy je noazaj vysoká a ceny sú prijateľné. Táto reštaurácia ako vstup do Demänovskej doliny určite nikdy nesklame. Odporúčam.

Poďakujte používateľovi Michal H.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mustang, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Mustang? Podeľte sa o svoje zážitky!