“Klasická cukráreň”
Recenzia Veronika

Veronika
Na pozícii č. 4 spomedzi 7 Káva a čaj v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Talianske

V cukrárni som vyskúšal aj koláč aj zmrzlinu. Oboje bolo veľmi chutné avšak nič špeciálne. Mám pocit že cukráreň nie je ničím výnimočná a to je škoda. Každopádne rozhodne nesklame a odporúčam.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi patriksanta.

Zrecenzované: 14. júla 2018

Cukráreň Veronika sa nachádza na námestí v Liptovskom Mikuláši. Má dve časti, posedieť sa dá vonku na terase, alebo vo vnútri. Personál je dobrý, nie vždy však stíha obsluhovať, pretože hlavne v nedeľu je tam pomerne veľa zákazníkov. Majú široký výber zmrzliny, zákuskov, kávy, alko a nealko nápojov.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Marian P.
Zrecenzované: 17. apríla 2018

Personál: priemerný - žiadna veľká komunikácia so zákazníkom.
Ponuka zákuskov: priemerná - veľa farbív a chémie v cukrovinkách.
Interiér: retro - no žiaľ myslené ako pejoratívum.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi ZuzanaB376.
Zrecenzované: 14. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Kolace na dobrej urovni, velky vyber zmrzlin, vsetkeho druhu. Mozte sediet aj vonku. Kolace su dost velke.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi jaroy33.
Zrecenzované: 13. marca 2017

Tato prijemna cukraren ma vynikajucu polohu a aj prijemne posedenie najma v lete. Casto sa tu zastavime s priatelmi na dobru zmrzlinu . Odporucam.

Dátum návštevy: august 2016
Poďakujte používateľovi AlenaA152.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Veronika, si pozreli aj

Navštívili ste Veronika? Podeľte sa o svoje zážitky!