“Oáza pokoja”

U muzikantov
Na pozícii č. 8 spomedzi 46 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Vináreň
Zrecenzované: 15. februára 2018

Ideálne miesto na príjemné posedenie pri vínku :) Oceňujem najmä vizuál podniku, ako keby ste sa vrátili v čase. Špeciálnu atmosféru má miesto aj počas Vianoc, kedy je plné svetielok. Ide o miesto na príjemné posedenie s priateľmi pri víne s možnosťou zapožičania rôznych spoločenských hier, alebo romanticky vo dvojici pri hudbe klavíra. Jedinou nevýhodou je, že podnik býva často obsadený. Preto odporúčam hlavne pri väčšom počte osôb urobiť rezerváciu.

Poďakujte používateľovi DominikaKub.

Zrecenzované: 21. augusta 2017

jednoznačne najlepšie miesto na čokoľvek, od obyčajného posedenia pri pive až po organizovanie väčších osláv, príjemná atmosféra, skvelá obsluha, ohromné množstvo nápadov urobí z každej návštevy nový zážitok. Tiež príjemne potešia

Poďakujte používateľovi Mária D.
Zrecenzované: 11. apríla 2017

len sme pili pivko a vínko...super pohoda...posedenie ako v starej izbe, presne ako sa prerobený starý domček patrí

Poďakujte používateľovi 22tatiana.
Zrecenzované: 15. februára 2017

Veľmi dobré posedenie vo vinárni pri vínku a menšom občerstvení. Veľmi príjemný personál a krásna hudba.

Poďakujte používateľovi Jela O.
Zrecenzované: 26. novembra 2016

Toto zariadenie som navštívil niekoľko krát spolu s rodinou a boli sme vždy spokojný,takže môžem len odporučiť.Obsluha a prostredie príjemné.

Poďakujte používateľovi Michal Š.

Cestovatelia, ktorí si pozreli U muzikantov, si pozreli aj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste U muzikantov? Podeľte sa o svoje zážitky!