“Vynikajúca reštaurácia ”

Kuchyňa: Európske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 21. júna 2019 cez mobilné zariadenie

V tejto reštaurácii sme boli najprv prekvapení vyššou cenou, no po pár detailoch, ktoré sa týkali či už priestoru reštaurácie, veľmi milých čašníkov, alebo vyskladania jedálneho lístka sme vedeli, že to bude stáť za to :) jedlo bolo VYNIKAJÚCE. Určite odporúčame a radi sa vrátime.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi ZuzanaJ125.

Zrecenzované: 19. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Navstivili sme len restauraciu. Chceli sme si dat obed. Vo velmi prijemnom prostredi pracuje uzasna a pozorna obsluha a jedlo...no mnam...jedalny listok je jednoduchy, par jedal...ale jedna delikatessa za druhou, vychutene, originalne, na tanieri lahodilo oku aj jazyku. Jedine co vytknem je malo sedaciek pre deti. Ale ak bude moznost, radi sa vratime. Dakujeme, takto vyzera servis na urovni.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi sluchatko.
Zrecenzované: 19. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Chcem sa poďakovať penziónu Drak za úžasný gastronimický zážitok, jedlo bolo na vysokej úrovni, obsluha profesionálna a veľmi milá. Môj názor zdieľa aj moja mamina, ktorá bolo nadmieru spokojná. Nabuduce si určite Objednam aj ubytovanie v tomto zariadení, pretože to vyzeralo veľmi príjemne!!!
Jana zo Senca

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi JanaB2195.
Zrecenzované: 7. marca 2019

Neboli sme vôbec spokojný, Prostredie je pekné obsluha super, profesionálna...ale jedálny lístok veľmi slabý. Veľmi veľký problém si vybrať a tie astronomické ceny, tie Vám hneď pokazia chuť na jedlo. A keď už sa teda odhodláte objednať si niečo, čakáte gastronomický zážitok, tak Vám príde na stôl bežný polotovar ako hocikde inde za 3 eura. Tento podnik budem radšej obchádzať pretože jedna večera pre rodinu tam vyjde asi toľko čo 3 denný pobyt v hoteli.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi Richard44444.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinMM26, Majiteľ v zariadení Drak Pension & Restaurant.Zodpovedané: 8. marca 2019

Vážený pán Richard,

mrzí nás, že ste pri Vašej návšteve neboli u nás spokojní.
Veľkú pozornosť venujeme výberu našich dodávateľov a používame iba kvalitné ingrediencie. Všetky jedlá v našom jedálnom lístku sú vyrobené v našej kuchyni, nepoužívame žiadne polotovary. Tomu zodpovedá aj rozsah nášho menu tak, aby sme všetky jedlá mohli našim cteným hosťom podávať čerstvé. Ak sa rozhodnete nás v budúcnosti navštíviť, náš profesionálny a kompetentný personál Vám s radosťou poradí a odporučí to najlepšie riešenie pre Vás a Vašich blízkych.

S úctou
Martin Matzenauer

Zrecenzované: 1. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Fajn jedlo, detský kútik pre ktorý sme zvolili penzión pre našu rodinnú večeru bol pre akciu zatvorený žiaľ, troska sklamanie, týmpádom celá atmosféra bola iná ako sme očakávali možno zo skúseností z minulosti. Jedlo bolo dobré, víno dobré, obsluha milá.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi ZuzanaB280.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Drak Pension & Restaurant, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Drak Pension & Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!