Recenzované: 23. júla 2019

Jednoznačná spokojnosť s týmto zariadením. Milý personál, skvelá lokalita, výborné vybavenie, naozaj pekné a komfortné apartmány, skvelé a bohaté raňajky. Pri príchode všetko pripravené, podali mi kľúče, poznačili údaje z OP, podali základné informácie a mohli sme sa ubytovať - cca 5 min. Boli sme 5 (2+3), takže rodinný apartmán XL - nemám čo vytknúť. Dosť miesta, skvelé vybavenie. Oceňujem policovú vysokú skrinku v kúpeľni, takže sme si konečne mali kde vyložiť svoje veci. Vešiaky na osušky aj uteráky v dostatočnom počte, takže som nemusela 3 z 5 osušiek vešať cez stoličky v izbe ako to bežne v iných zariadeniach robím. Okrem toho 1-razové papierové obrúsky, malé toaletné uteráky, fén, sanitárne PVC vrecúška - tiež sa to nevidí tak často. Kuchyňa s kompletným vybavením. Rozkladací gauč v obývačke v rozmere skutočného 2-lôžka. Kvalitné posteľné prádlo aj periny. Pri dverách dokonca botník s obuvákom a handrou (ja som ocenila aj to, pretože keď sa odniekiaľ vrátime a deti sú zablatené, riešim, čím vyčistiť obuv. Väčšinou sú to hrče navlhčeného toaleťáku alebo kuchynské papierové obrúsky. Tu mysleli na všetko.). Mali sme aj veľký skladací sušiak na prádlo - takže aj moja dilema cestou z aquaparku, kde povešiam ďalších 5 osušiek a 5 plaviek bola vyriešená. Raňajky formou bufetu mimoriadne pestré. Vybrať si mohol naozaj každý - teplý, studený bufet, zelenina, ovocie, sladké, ovocné džúsy, ochutené prírodné limonády, presso-stroj, .... ešte aj špeciálny detský bufetový kútik s extra sladkosťami (čo nie je zrovna zdravé, ale deti žiarili šťastím). Vonkajšie vybavenie pre deti od výmyslu sveta - preliezky, hojdačky, trampolíny, priestor na futbal, stolný tenis, lanová pyramída, .... Okrem toho úžasná relaxačná zóna - posedenie pod slnečníkmi alebo oddych v hojdacích sieťach. K tomu špeciality z grilu. Raz sme večerali práve tu a bolo to veľmi chutné. Navyše používajú drevené podnosy, drevené 1-razové príbory, aj misky z drevenej dyhy namiesto plastov.

Tip na izbu: Izby na prízemí majú jednoduchší prístup a vonkajšie sedenie.
Poďakujte používateľovi jana_petrikova.
Recenzované: 9. júla 2019

Ubytovanie vyborne, ranajky tak isto. Potesila pritomnost detskych atrakcii, animatorov, kde by deti stravili aj cely den. V okoli vela moznosti na vylet snad kazdeho druhu. Dakujem ochotnemu personalu. Moznost vyuzit DOXX poukazy.

Poďakujte používateľovi MatejKuliha.
Recenzované: 28. júna 2019

Vrelo odporúčam . Boli sme tam s manželom a dvomi deťmi. Krásne okolie a príroda, čistučké a veľmi útulné ubytovanie. Milý a ochotný personál. Miesto ako stvorené na oddych a relax. Deti sa vonku dosýtosti vybláznili , nechceli ísť ani domov. Za mňa maximálna spokojnosť a určite sa tam ešte vrátime

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi simonka22.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jaroslav L, Manažér recepcie v zariadení Apartmány Hilson Jasná.Zodpovedané: 2. júla 2019

Dobrý deň, Simonka22.

Presne takýto pocit - že sa (nielen) deťom nechce odísť domov - sa snažíme vytvoriť u každého hosťa. Vďaka Vašej recenzií vieme, že sa nám to darí a každá takáto pozitívna recenzia nám dodáva silu a odhodlanie pokračovať v našej práci a neustále zlepšovať naše služby.

Budeme veľmi radi, ak si pri plánovaní najbližšieho výletu na Liptov na nás spomeniete.

Tím Hilson Jasná

Recenzované: 23. mája 2019

Krásne prostredie, ktoré ponúka veľa zábavy pre malých návštevníkov a oázu pokoja pre tých starších. K tomu veľmi chutné raňajky a milý personál. Navyše okolie ponúka množstvo atrakcií (pre nás bola tou naj návšteva Zoo Kontakt). Určite sme tu neboli posledný krát.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi SilviaRaj282.
Recenzované: 13. mája 2019

Veľmi pekné prostredie, milí a ústretový personál, izby čisté a vybavenie nad očakávanie proste mysleli na všetko, deti sa tam určite nudiť nebudú. Strava veľký výber chutných jedál. Odporúčame boli sme veľmi spokojní.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Tino78Elias.