“tea”

Soda Club
Na pozícii č. 7 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Európske
Zrecenzované: 4. mája 2019

Celá rodina sme boli spokojní. Chutné jedlá, dostatočne veľké porcie a rýchle sme boli obslužení. Prostredie príjemné, všade čisto.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi TeoriaTea58.

Zrecenzované: 30. apríla 2019

Na krátkom pobyte na Liptove, som zakotvil pri nákupe v Liptovskom Mikuláši v tejto milej reštaurácii. Zariadenie je ladené moderne ale jednoducho, je to mix lavíc na sedenie s koženými boxami. Po prvom jedle som ju navštívil ešte 4x v počas nasledujúcich pár dní. Jednoducho stále som našiel dôvod prečo sa sem vrátiť. Všetky jedlá, ktoré som mal ja, aj moje deti boli skutočne výborné, obsluha rýchla a kvalita jedál, zodpovedajúca modernej gastromómii a trendu. Určite odpočúčam. Celkový záver : Vyššie ceny ale stabilná kvalita, cez týždeň menu cca 10 jedál každé za 5,90€ vrátane polievky.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi 275topan.
Zrecenzované: 7. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Super ci na romanticku veceru alebo pracovny obed.. velky vyber jedla a cesnakova polievka to je nebicko v papulke .. odporucam

Poďakujte používateľovi MartinS10837.
Zrecenzované: 5. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

V centre mesta, blizko cesty i kostola velky klub. Posedie a podebatovat s priatelmi pri pohariku, ci zajest si chutnu pizzu ci grilovane dobroty. Ochotna obsluha, slusne ceny, dostupnost i parkovisko. Chodte

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi bronkay.
Zrecenzované: 2. júla 2018

Chceli sme sa s manželkou naobedovať v príjemnom a kľudnom prostredí. Po vstupe do reštaurácie sme boli milo prekvapení príjemným prostredím a štýlovým zariadením. Obsluha milá, strava dobrá.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Marian P.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Soda Club, si pozreli aj

Navštívili ste Soda Club? Podeľte sa o svoje zážitky!