“Posedenie i vecera”

Soda Club
Na pozícii č. 7 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Európske
Zrecenzované: 5. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

V centre mesta, blizko cesty i kostola velky klub. Posedie a podebatovat s priatelmi pri pohariku, ci zajest si chutnu pizzu ci grilovane dobroty. Ochotna obsluha, slusne ceny, dostupnost i parkovisko. Chodte

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi bronkay.

Zrecenzované: 2. júla 2018

Chceli sme sa s manželkou naobedovať v príjemnom a kľudnom prostredí. Po vstupe do reštaurácie sme boli milo prekvapení príjemným prostredím a štýlovým zariadením. Obsluha milá, strava dobrá.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Marian P.
Zrecenzované: 1. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme v sobotu na kave a na smotanovom pohari. Ceny priemerne. Najest sa da aj v sobotu. Ludi bolo malo. Pri odchode som si kupil flaskovu cocacolu, doma som zistil ze je 3 mesiace po zaruke.

1  Poďakujte používateľovi jaroy33.
Zrecenzované: 27. februára 2018

Bol čas obeda a otázka znela, kde sa dobre najesť v príjemnom prostredí reštaurácie v Liptovskom Mikuláši. Voľba padla na Soda Club. Vošli sme teda dnu a hľadali vhodné miesto, kde by sme sa mohli v klude najesť a aj porozprávať. Nakoniec sa našlo také miesto takmer v strede reštaurácie. Hneď sa nás ujala pohotová obsluha a po poprosenie o jedálny lístok sme ho hneď dostali a začali sme študovať, čo si dať. Ponuka bola pestrá a po dlhšom uvažovaní sme si objednali Plnené kuracie prsia s opekanými zemiakmi a oblohou so zeleniny. Na prípitok sme si objednali z ponúkaných vín Veltlín suchý. Jedlo zakrátko bolo prinesené. Už na prvý pohľad boli vidieť, že porcia je dosť veľká a začali sme teda jesť. Po dojedení sme jedlo zapili spomínaným vínom a objednali si ďalšie 2x2 dcl. jedlo bolo chutné, víno skvelé. Zjedli sme všetko a skonštatovali, že to bola dobrá voľba jedla a vín, ktoré nám ako celok celkom chutilo a víno sa vyznačovalo správnou teplotou a vyváženosti jeho kyselín a cukrov. Skutočne som už dávno také dobré víno nepil. Cena konzumácie bola primeraná úrovni podniku a jej zloženiu. Celkove sme boli spokojní a príjemne sme si tam aj posedeli. Obsluha bola tiež na úrovni a mladá čašníčka sa nám v potrebnej miere venoval. Odporúčame cestovateľom tento podnik navštíviť, nebudete ľutovať. Celkové hodnotenie je teda -prostredie, jedlo, pitie, obsluha na úrovni veľmi dobré.

1  Poďakujte používateľovi Filip48.
Zrecenzované: 11. februára 2018

Milá reštaurácia na konci pešej zóny. Skvelá kuchyňa - treba vyskúšať. Osobne mám veľmi rád už 8 rokov Thajskú polievku. Dávam si ju ako hlavné jedlo. Robia sj skvelé pizze i steaky, šaláty... Široká ponuka dezertov. V lete príjemné posedenie na terase s drevenou podlahou a drevenou strechou. Odporúčam.

1  Poďakujte používateľovi Peter_Lehotsky.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Soda Club, si pozreli aj

Navštívili ste Soda Club? Podeľte sa o svoje zážitky!