“Večera”
Recenzia Liptovská Izba

Liptovská Izba
Na pozícii č. 5 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: České

Milí personál, rýchla obsluha, vynikajúce jedlo. Kladne hodnotím možnosť sedenia vonku na terase a bezprostrednú blízkosť centra mesta. Určite túto reštauráciu odporúčam navštíviť.

Poďakujte používateľovi mvarga1987.

Tak ako v Tsverne, tak aj v liptovskej izbe sme boli počas nášho pobytu spokojní a to nad mieru.
Obsluha pecka, s profesionálnym a nevtieravým prístupom.
Ponuka jedál dosť široká, rýchlosť podania pokrmov výborna. Zase prídeme. Dakujeme pekne.

Poďakujte používateľovi Egonmoto.

My inak ako 5 ***** ani nemozeme dat...Prisli sme neohlasene, 9 zien, pogratulovat jednej k narodeninam. Bola plnka, vrchol turistickej sezony. Napriek tomu!! Casnik nasiel pre nas vhodny stol, pri otvoreni sampanskeho porozpraval čo-to o slovenskom vinarstve...casnici lietali..nikdy sme na nic dlho necakali..a jedlo sme si teda vychutnali kralovsky - bolo uzasne!
Dakujeme, my sme sa citili velmi dobre.
PS: Na vrieskajuce polske dieta sme uz zabudli. Za to obsluha nemoze - ale rodicia, ktorym to pripadalo este aj vtipne...

Poďakujte používateľovi 620jelab.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovska_izba, Majiteľ v zariadení Liptovská Izba.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dakujeme pekne dámy, presne viem, ktorá skupina ste boli. Veľká vdaka, takéto recenzie nám stále dávajú znať, že niečo pre niekoho znamenáme a ľudia vedia oceniť našu snahu. Všetko dobré a tešíme sa opäť na vašu návštevu.

Dnes sme boli s rodinou (2 deti 3 a 5 rokov) v tomto podniku na neskorsi obed a aj ked chapem ze bola prave spicka a obsluha mala plne ruky prace pripravit vyborne jedlo a obsluzit plny podnik, tak ma skutocne zarazilo, ze barman a jeden casnik mali behom 20 minutovej navstevy kazdy taky vybuch, ze som skutocne az na naliehanie mojej zeny situaciu neriesil odchodom. Aj ked klientela bola skor nie slovenska, moje deti si dva krat vypoculi riadne nadavanie od oboch spomenutych, ktore sme sa so zenou snazili prekryt rozpravanim sa s detmi co sa nam aj podarilo. Skutocne nech sa deje co chce na place je lepsie si ist nervy riesit mimo. Hrube nadavky a vybijanie nervov, nepatria do prostredia kde si chce clovek vychutnat atmosferu a jedlo.
Chuda casnicka co mala nas stol sa nam zacala pri plateni ospravedlnovat za kolegov ale tiez nebola rada. Davajte pozor na personal, je vzacnostou mat dobrych ludi a tym sa tiez lepsie robi v kludnom prostredi.
Ale musim pochvalit jedlo, skutocne vyborny jeleni gulas (fakt ma prekvapilo rozdelenie gulasu a knedli na dva taniere ;) ), pizza dobre spravena ale pri cestovinach by asi chcelo mat aj ine ako len spagety, zaklad stoji malo, je to za par minut tak preco nemat farfale, penne... ale ta vyborna omacka to uplne zatienila takze jedlo za 1*
Nech sa dari.

Poďakujte používateľovi 939stanislavm.

Dakujeme za návštevu. Žiaľ, máme to častokrát ťažké, hlavne s niektorými hosťami, ktorí nám to vedia pekne osladiť. Tým nemám na mysli Vás. Sme len ľudia a jednoducho aj tá trpezlivosť z našej strany, hlavne spojená s nechápavosťou niektorých ľudí, čo nás majú za poskokov a nevážia si, čo pre nich robíme má svoje hranice a potom sa žiaľ stane niečo také. Ťažko vám vysvetliť, vám ktorí nepracujete a ani ste nikdy nepracovali v gastronómii, o čom to je. Teraz narážam na tie cestoviny. Áno, stačí "len" navariť....Nebudem Vám vysvetlovať prečo, čo a ako...Pár minút v sezóne u nás znamená veľmi veľa. Ked napíšem, že nemáme ani čas ísť na wc, asi mi to neuveríte. A ani to po nikom nechcem. Za tie nadávky sa vám omlúvame, naozaj robíme čo môžeme a budeme na sebe stále pracovať. Ďakujeme za návštevu.

V tejto tradičnej reštaurácii sme si dali netradične pizzu. Prostredie príjemné, obsluha pohodová, jedlo chutné. Reštaurácia je na námestí, ale za malé mínus považujem WC až na poschodí.

Poďakujte používateľovi Barbora S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovska_izba, Majiteľ v zariadení Liptovská Izba.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dobrý deň. Pizza tu vobec nieje netradičná, kedže máme druhú prevádzku na poschodí pod názvom restaurácia a pizzeria taverna. prevádzky sú v lete spojené, výnimka je škaredé počasie, kedy otvárame aj vrch a terasa je uzavretá. Pizzu samozrejme podávame v rámci celej terasy a tým pádom a v liptovskej izbe.Dakujeme za návštevu.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Liptovská Izba, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Liptovská Izba? Podeľte sa o svoje zážitky!