“Tanier pre 2 osoby”

Liptovská Izba
Na pozícii č. 5 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: České
Zrecenzované: 21. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce, doporučujem tanier pre 2 osoby: halušky, pirohy -masove aj bryndzové s kôprom a strapačky.

Poďakujte používateľovi anro258.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovska_izba, Majiteľ v zariadení Liptovská Izba.Zodpovedané: 23. júna 2019

Dakujeme. A prečo nie plný počet? :-(

Zrecenzované: 8. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi príjemné prostredie nachádzajúce sa na pešej zóne.Milý,ochotný personál a rýchla obsluha.Boli sme veľmi spokojní.

Poďakujte používateľovi Travel821339.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovska_izba, Majiteľ v zariadení Liptovská Izba.Zodpovedané: 10. júna 2019

Dakujeme velmi pekne!

Zrecenzované: 1. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Obsluha - spokojnosť, ale viac úsmevu neuškodí ;) 7/10
Prostredie - útulné, maličké , rodinné 9/10
Jedlo - 1.vyprážaný syr v cestíčku 10/10 , tatárska omáčka 10/10 - domáca! , Diabolska omáčka 2/10 - bez chuti
2. Bryndzové halušky 2/10 - žiaľ najhoršie halušky aké som kedy mala :( za mňa veľké sklamanie , aspoň ,že slaninka bola fajn :)
3. Zemiaková polievka s bryndzou 12/10 - ďakujem za tento gastro zážitok - myslené len na polievočku :)
Ceny - zodpovedajú kvalite jedál :)

Poďakujte používateľovi Romanq_a.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovska_izba, Majiteľ v zariadení Liptovská Izba.Zodpovedané: 2. júna 2019

Dakujeme za názor, neviem, či ste halušky hodnotili aj u obsluhy. Ak nie, škoda, povenovali by sme sa vašmu názoru na ne na mieste a istotne vec vyriešili. Dakujeme za návštevu.

Zrecenzované: 3. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Chceli sme navstivit tuto restauraciu, ale vzhladom na neskutocne arogantne odpovede majitela v prispevkoch, sme si to rozmysleli. Tento podnikavec by sa mal zamysliet nad svojim šarmom :-) Viem ze sme v dedinskej osade, ale jeho odpovede zodpovedaju maštalnej kulture.

Dátum návštevy: máj 2019
3  Poďakujte používateľovi MiroslavT172.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovska_izba, Majiteľ v zariadení Liptovská Izba.Zodpovedané: 6. mája 2019

Další inteligent, čo sa pod tento anonym ani nepodpíše....Moje , ako aj táto reakcia vyplývajú z podnetov zákazníka mnohokrát neobjektívnych, klamlivých a drzých , ako je to aj v tomto prípade. Tento človek ani u nás nebol a dovolí si tu hodnotiť a vypisovať bludy na základe mojich odpovedí. Dúfam mudrlant, že si si čítal odpovede aj na pozitívne recenzie. No nech je ako chce, myslím si že toto písal bývalý zamestnanec, ktorý bol prepustený. A možno aj nie, to je jedno...
No žiaľ sú medzi nami aj jednoduchší ľudia ako tento jedinec, čo tú neobjektívnu prízemnú hlúposť napísal.
Nech ti slnko svieti.

Zrecenzované: 22. januára 2019

Liptovská izba sa nachádza na pešej zóne v Liptovskom Mikuláši. Ponúka liptovské špeciality - halušky, pirohy atď. Jedlo je chutné. Obsluha pokiaľ nie je nápor cez obedňajšiu prestávku je dobrá. Pomerne malá kapacita miest.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi JelaO1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovska_izba, Majiteľ v zariadení Liptovská Izba.Zodpovedané: 23. januára 2019

A za toto tri body? To ani neviem, čo napísať...

Cestovatelia, ktorí si pozreli Liptovská Izba, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Liptovská Izba? Podeľte sa o svoje zážitky!