“TAVERNA - obedové menu”

Liptovská Izba
Na pozícii č. 6 spomedzi 55 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: České
Zrecenzované: 15. marca 2018

Do TAVERNY chodievame skoro pravidelne na obedové menu. Polievky sú výborné. Hlavné jedlo je veľmi chutné, s ponuky 5 jedál si vyberie každý, aj náročný stravník. A jedlo na tanieri lahodí aj oku :)

Poďakujte používateľovi kvetkav.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovska_izba, Majiteľ v zariadení Liptovská Izba.Zodpovedané: 17. marca 2018

Všetko OK a 4 hviezdy....Asi ešte nejaký nedostatok, bolo by dobré uvádzať, nech sa zdokonalíme. Napriek tomu vďaka.

Zrecenzované: 5. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dostal som chuť na kvalitné slovenské jedlo tak som sa rozhodol navštíviť Liptovský izbu. Musím konštatovať, že jedlo bolo nenormálne vynikajúce naozaj už dlho som sa tak dobre nenajedol. Veľmi príjemná obsluha a ešte k tomu aj rýchlosť a kvalita prípravy. Nemám naozaj jedinú pripomienku. Fakt vrelo doporučujem. Super len tak ďalej. A ďakujem .

Poďakujte používateľovi Miroslav Z.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovska_izba, Majiteľ v zariadení Liptovská Izba.Zodpovedané: 6. marca 2018

Pán Miroslav, tešíme sa Vášmu záujmu a chuti. Aj na budúce, dakujeme.

Zrecenzované: 2. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pri návšteve Liptovského Mikuláša som navštívil reštauráciu a tavernu Liptovská izba. Veľmi prijemne má prekvapil interiér v slovenskom štýle. Atmosféra reštaurácie a taverny bola podtrhnutá milou obsluhou a vynikajúcou slovenskou kuchyňou. Už sa teším, keď opäť zavítam do Liptovského Mikuláša, že navštívim Liptovskú izbu. Vrele všetkým odporúčam jej návštevu.

Poďakujte používateľovi Voveno.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovska_izba, Majiteľ v zariadení Liptovská Izba.Zodpovedané: 4. marca 2018

Dakujeme pekne za návštevu!

Zrecenzované: 26. februára 2018

Liptovskú izbu som navštívila na doporučenie mojich známych. Bola som milo prekvapená. Obsluha milá, ústretová, jedlo famózne ,nielen chuťovo ale aj kvalitou, množstvom a servírovaním.Rada tam chodím, pretože som nenašla široko ďaleko nič lepšie.Vrelo odporúčam. Zuzka

Poďakujte používateľovi zuzanakvietok.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovska_izba, Majiteľ v zariadení Liptovská Izba.Zodpovedané: 28. februára 2018

Dakujeme pekne návštevníčke Zuzke.

Zrecenzované: 26. februára 2018

Úžasná reštaurácia, naozaj príjemný a profesionálny personál, vynikajúca kuchyňa a tie palacinky, ktoré tam robia <3 tak tie by som si najradšej vzala do Las Vegas a vydala sa za ne :) také sú skvelé. Vždy keď som v Mikuláši, tak od kedy som prvý krát jedla v Liptovskej izbe, inde už ani nechcem ísť. Prosto som si to tam zamilovala :)

Poďakujte používateľovi DominikaB1774.

Pekne ďakujeme za recenziu a tešíme sa opäť raz pri palacinkách :-)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Liptovská Izba, si pozreli aj

Navštívili ste Liptovská Izba? Podeľte sa o svoje zážitky!