“vyborne jedlo a atmosfera.”

Slovenska Restauracia
Na pozícii č. 13 spomedzi 47 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Východoeurópske
Zrecenzované: 3. marca 2016

Boli sme 2 rodiny s detmi, jedlo bolo skvele. Trosku drahsie ako inde ale naozaj chutne. Chybal nam tam detsky kutik.

Poďakujte používateľovi kinderfoto.

Zrecenzované: 28. januára 2016

Pravdepodobne nastala zmena kuchára, nakoľko sa strava dosť pokazila. Čo mi ale vadí je aj neaktuálnosť týždenného menu v pondelky

Poďakujte používateľovi SPDinocka.
Zrecenzované: 27. januára 2016 cez mobilné zariadenie

Krásny podnik, milá obsluha, pekné kroje, kuchyňa jedna katastrofa. Kapustová polievka priemer, cesnaková s vareným vajcom? Misa pre dvoch hrôza...

Poďakujte používateľovi Joe P.
Zrecenzované: 11. októbra 2015 cez mobilné zariadenie

Do tejto restauracie sme zavitali aj vdaka dobrym hodnoteniam na Tripadvisore. Fajn interier a celkova atmosfera (aj ked su veci ktore by sa dali vylepsit). Menu je celkom pestre, ale stale slovenske, co je fajn. Problem nastal len pri informacii ze sa im zmenil kuchar a povodne bezlepkove jedla (vyznacene v menu ako bezlepkove) robil (asi omylom) s mukou. Kedze som alergicka na psenicu, som rada ze som sa pre istotu opytala :). Objednali sme si cesnacku, ktora bola viac ako podpiemerna - velke sklamanie. Ako druhe jedlo sme mali pstruha s grilovanou zeleninou a zemiakovu placku s masom. Obe jedla uz boli v poriadku. Celkovo fajn restauracia (najma obsluha), ale nie je to nieco kam by som musela ist este raz ;)

Poďakujte používateľovi katka84.
Zrecenzované: 18. septembra 2015

Vynikajúca slovenská reštaurácia špecializujúca sa na typické liptovské dobroty, dali sme si Liptovský lopár pre dvoch (halušky, pirohy, strapačky) a fazuľovú polievku a kapustnicu, všetko bolo super, lopár sme dokonca ani nevládali zjesť :) príjemný a starostlivý personál, oblečený v krojoch, k tomu pekná hudba tradičná do uší, no proste senzácia v LM! :) Odporúčam.

Poďakujte používateľovi Soulforger69.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenska Restauracia, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenska Restauracia? Podeľte sa o svoje zážitky!