“No neviem”

Slovenska Restauracia
Na pozícii č. 13 spomedzi 47 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Východoeurópske
Zrecenzované: 27. januára 2016 cez mobilné zariadenie

Krásny podnik, milá obsluha, pekné kroje, kuchyňa jedna katastrofa. Kapustová polievka priemer, cesnaková s vareným vajcom? Misa pre dvoch hrôza...

Poďakujte používateľovi Joe P.

Zrecenzované: 11. októbra 2015 cez mobilné zariadenie

Do tejto restauracie sme zavitali aj vdaka dobrym hodnoteniam na Tripadvisore. Fajn interier a celkova atmosfera (aj ked su veci ktore by sa dali vylepsit). Menu je celkom pestre, ale stale slovenske, co je fajn. Problem nastal len pri informacii ze sa im zmenil kuchar a povodne bezlepkove jedla (vyznacene v menu ako bezlepkove) robil (asi omylom) s mukou. Kedze som alergicka na psenicu, som rada ze som sa pre istotu opytala :). Objednali sme si cesnacku, ktora bola viac ako podpiemerna - velke sklamanie. Ako druhe jedlo sme mali pstruha s grilovanou zeleninou a zemiakovu placku s masom. Obe jedla uz boli v poriadku. Celkovo fajn restauracia (najma obsluha), ale nie je to nieco kam by som musela ist este raz ;)

Poďakujte používateľovi katka84.
Zrecenzované: 18. septembra 2015

Vynikajúca slovenská reštaurácia špecializujúca sa na typické liptovské dobroty, dali sme si Liptovský lopár pre dvoch (halušky, pirohy, strapačky) a fazuľovú polievku a kapustnicu, všetko bolo super, lopár sme dokonca ani nevládali zjesť :) príjemný a starostlivý personál, oblečený v krojoch, k tomu pekná hudba tradičná do uší, no proste senzácia v LM! :) Odporúčam.

Poďakujte používateľovi Soulforger69.
Zrecenzované: 1. septembra 2015

Veľmi pekné prostredie priamo v meste, slovenské jedlá, príjemný personál, reštaurácia ponúka obedové menu.

Poďakujte používateľovi LMEva.
Zrecenzované: 13. augusta 2015

Boli sme na pešej zóne a mali chuť sa navečerať. Reštauráciu sme našli len náhodou. Keďže som sa narodil na Slovensku viem že v hoteloch su reštaurácie aj pre neubytovaných, čo v iných krajinách nie je samozrejmosťou. Príjemné prostredie, všetko čisté a upravené. Strávili sme na Liptove dva dni. Na Slovensko sa mi podarí vrátiť raz v roku a to len na pár dni, niekedy ani nie na celý týžden. Preto jem len jedlá, ktoré sa varia len tu. Dali sme si bryndzu s cibuľou,kapustovu polievku, bryndzové halušky, Sedliacku fazuľu , zemiakové placky , gule s čučoriedkami. Všetko veľmi chutné, kto by tvrdil, že na haluškách nemáš čo pokaziť, by sa mýli. Tieto chutili vynikajúco. Boli sme veľmi spokojný a tú Sedliacku fazuľu odporúčam. Obsluhujúci personál milý, profesionálny, tak ako má byť. Na účte bolo meno Karol, okrem neho aj jedna milá slečna, ktorej meno neviem.Takže Karol, ešte raz vďaka. Ak budeme na Liptove tak sa k vám určite prídem s manželom znova najesť.

2  Poďakujte používateľovi Lubos43.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenska Restauracia, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenska Restauracia? Podeľte sa o svoje zážitky!