“Jednoducho paráda :)))”

Slovenska Restauracia
Na pozícii č. 13 spomedzi 46 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Východoeurópske
Zrecenzované: 18. septembra 2015

Vynikajúca slovenská reštaurácia špecializujúca sa na typické liptovské dobroty, dali sme si Liptovský lopár pre dvoch (halušky, pirohy, strapačky) a fazuľovú polievku a kapustnicu, všetko bolo super, lopár sme dokonca ani nevládali zjesť :) príjemný a starostlivý personál, oblečený v krojoch, k tomu pekná hudba tradičná do uší, no proste senzácia v LM! :) Odporúčam.

Poďakujte používateľovi Soulforger69.

Zrecenzované: 1. septembra 2015

Veľmi pekné prostredie priamo v meste, slovenské jedlá, príjemný personál, reštaurácia ponúka obedové menu.

Poďakujte používateľovi LMEva.
Zrecenzované: 13. augusta 2015

Boli sme na pešej zóne a mali chuť sa navečerať. Reštauráciu sme našli len náhodou. Keďže som sa narodil na Slovensku viem že v hoteloch su reštaurácie aj pre neubytovaných, čo v iných krajinách nie je samozrejmosťou. Príjemné prostredie, všetko čisté a upravené. Strávili sme na Liptove dva dni. Na Slovensko sa mi podarí vrátiť raz v roku a to len na pár dni, niekedy ani nie na celý týžden. Preto jem len jedlá, ktoré sa varia len tu. Dali sme si bryndzu s cibuľou,kapustovu polievku, bryndzové halušky, Sedliacku fazuľu , zemiakové placky , gule s čučoriedkami. Všetko veľmi chutné, kto by tvrdil, že na haluškách nemáš čo pokaziť, by sa mýli. Tieto chutili vynikajúco. Boli sme veľmi spokojný a tú Sedliacku fazuľu odporúčam. Obsluhujúci personál milý, profesionálny, tak ako má byť. Na účte bolo meno Karol, okrem neho aj jedna milá slečna, ktorej meno neviem.Takže Karol, ešte raz vďaka. Ak budeme na Liptove tak sa k vám určite prídem s manželom znova najesť.

2  Poďakujte používateľovi Lubos43.
Zrecenzované: 8. augusta 2015

V slovenskej reštaurácii v Liptovskom Mikuláši sme si pochutili na typických slovenských jedlách. Najmä bryndzové halušky chutili. Táto reštaurácia nás zaujala aj vďaka slovenským krojom, v ktorých boli čašníčky oblečené. Krásna ukážka slovenských tradícií.

Poďakujte používateľovi 78nika78.
Zrecenzované: 12. júla 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenska Restauracia, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenska Restauracia? Podeľte sa o svoje zážitky!