“Pod svahom”

Happy End
Na pozícii č. 19 spomedzi 47 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 19. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Krátka zastávka s rodinou v Happyende na čaj, varené víno a kapustnicu. Mali plné, tak sme si prisadli ku kolegom z rumunska :-) Boli sme so všetkým spokojný.

Poďakujte používateľovi Banajoe.

Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Happy end v Jasnej chybal. Vsetko na vysokej urovni, napoje, vybavenie, wc, personal.
Minusom je DJ, aspon 10.2.2018, ako keby sa snazil o opak zabavy. Idealne nahradit alebo sa ist kuknut do AT na svah, aka je zabava tam.

Poďakujte používateľovi raduzd2017.
Zrecenzované: 12. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Krasne prostredi, prijemny a vstricny personal, velmi chutne jidlo! Da se najit i jidlo bez lepku a laktozy.

Poďakujte používateľovi martix328.
Zrecenzované: 9. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo úžasne, obsluha v pohode a čakacia doba bola krátka jedine za čo som strhol 1 hviezdičku je že v ponuke príloh nemajú ryžu a ani ju nerobia. Ale inak pekný, slušný podnik. Odporúčam.

Poďakujte používateľovi Trek704630.
Zrecenzované: 9. januára 2017

Po lyžovačke na Chopku sme sa zastavili v reštaurácii Happy End a musím podotknúť, že sme boli unesený interiérom, ktorý má jedinečný design, podáva veľmi kvalitné jedlá a obsluha sú všetko mladý, ochotný a usmievavý personál.

1  Poďakujte používateľovi Banajoe.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Happy End, si pozreli aj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Happy End? Podeľte sa o svoje zážitky!