“Pod svahom”
Recenzia Happy End

Happy End
Na pozícii č. 24 spomedzi 53 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Stredoeurópske
Opis: Počas dňa žije HAPPY END ako výborná SKI IN – SKI OUT reštaurácia s terasou priamo na svahu pod Chopkom, pod zjazdovkou Biela Púť, s výhľadom na detský areál MaxiLand. Po západe slnka sa HAPPY END mení na nočnú arénu HAPPY END MUSIC CLUB, plnú nespútanej zábavy, špičkovej hudby, nezabudnuteľných ,,eventov" a neopakovateľnej atmosféry.
Zrecenzované: 19. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Krátka zastávka s rodinou v Happyende na čaj, varené víno a kapustnicu. Mali plné, tak sme si prisadli ku kolegom z rumunska :-) Boli sme so všetkým spokojný.

Poďakujte používateľovi Banajoe.

Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Happy end v Jasnej chybal. Vsetko na vysokej urovni, napoje, vybavenie, wc, personal.
Minusom je DJ, aspon 10.2.2018, ako keby sa snazil o opak zabavy. Idealne nahradit alebo sa ist kuknut do AT na svah, aka je zabava tam.

Poďakujte používateľovi raduzd2017.
Zrecenzované: 12. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Krasne prostredi, prijemny a vstricny personal, velmi chutne jidlo! Da se najit i jidlo bez lepku a laktozy.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi martix328.
Zrecenzované: 9. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo úžasne, obsluha v pohode a čakacia doba bola krátka jedine za čo som strhol 1 hviezdičku je že v ponuke príloh nemajú ryžu a ani ju nerobia. Ale inak pekný, slušný podnik. Odporúčam.

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Trek704630.
Zrecenzované: 9. januára 2017

Po lyžovačke na Chopku sme sa zastavili v reštaurácii Happy End a musím podotknúť, že sme boli unesený interiérom, ktorý má jedinečný design, podáva veľmi kvalitné jedlá a obsluha sú všetko mladý, ochotný a usmievavý personál.

Dátum návštevy: január 2017
2  Poďakujte používateľovi Banajoe.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Happy End, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Happy End? Podeľte sa o svoje zážitky!