“sklamanie”

Aquapark Tatralandia
Na pozícii č. 2 spomedzi 25 Voľnočasové aktivity v Liptovskom Mikuláši
Podrobné informácie o atrakcii
Zrecenzované: 22. augusta 2017

Jedlo suchy rezen s ohrievanymi hranolkami tvrdými ako beton za 10 eur a to som sefkuchar v rakusku uz 20 rokov no katastrofa hanba vsetko vo vnutri predrazene ....Navstivil som zariadenie s dvoma detmi na kasse ze sa neda zakupit rodinny vstup no nikdy viac Tatralandia

Poďakujte používateľovi vaskotatry.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 16. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Kupalisko sice disponuje s prijemnymi bazenmi s roznymi masaznymi hlavicami ale to je asi tak vsetkom. Dobrou ale zial navzee platenou zabavou je surfovanie.
Cena jedla je predrazena ze sa to neda ani porovnat s normalnou cenou. Napr. Dzemova mini palacinka za 4.30€ je trosku dost. Take ceny nemali an v ITA ci HUN v aquaparkoch.
Vstup sa oplati jedine cez nejaku zlavu pripadne gopass.

Poďakujte používateľovi Alena G.
Zrecenzované: 16. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Strašné. Maximálne predražené,ludí tolko že sa tam nedá pohnút na tobogán sme cakali 39 minút, ked chceme ist bez cakania musime si priplatit, smrad ako zumpa, zle podmienky na lezanie. Hrôza hrôza hrôza. Neodporúčam.

Poďakujte používateľovi cristoletta.
Zrecenzované: 13. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Drahe, bez kapacitneho osetrenia, dlha cakacia doba na tobogany .....
Nikdy by som uz toto zariadenie s rodinkou nenavstivila.....

Poďakujte používateľovi Eva D.
Zrecenzované: 12. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Bola som tam prvý a posledný krát.Pri vstupe vám povedia ,že všetky tobogány sú v cene, pričom pomaly každý druhý sa platí (2-3€) a na tie ktoré sú zdarma sú kilometrové rady,tak sa rozhodnete ísť do bazénu, preplnené.Otrava.Ludi pribúda,všade tlačenka, postavili Max jeden stan so skrinkami bez sprchy, ktorá by sa hodila. A jedlo?.... Ceny ako z Michelinskej reštaurácie,100% predražené. Nikdy viac, človek tam necha 80€ a odíde nie oddýchnutý ale sklamaný.

1  Poďakujte používateľovi Marek K.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Aquapark Tatralandia, si pozreli aj

Navštívili ste Aquapark Tatralandia? Podeľte sa o svoje zážitky!