“Zaujímavé vstupné”

Aquapark Tatralandia
Na pozícii č. 2 spomedzi 25 Voľnočasové aktivity v Liptovskom Mikuláši
Podrobné informácie o atrakcii
Zrecenzované: 11. augusta 2017

Veľmi zaujímavé, že pri vstupe si pýtate rodinný lístok a Vám povedia, že to nie je možné nakoľko už máme teenagerov (12,14). To znamená asi, že už nie ste rodina, lebo deti sú väčšie a tak musíte zaplatiť 98 Eur. Nech sa hanbia tí, ktorí to vymysleli a ešte na Slovensku, kde je najväčší základ rodina...

1  Poďakujte používateľovi janatv.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 3. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Vsetko je drahe. Aj ked sme vstup kupovali cez gopass... clovek zaplari 19 eciek a este aby dokupoval atrakcie navyse. Maju ubohy pocet miest v tieni. Ked sa chcete schovat vo vnutornych priestoroch pred slnkom, cakajte cca 40 stupnove teploty. Je tam na odpadnutie. Jedlo sme skusali len sporadicky. Palacinky za 4,50 boli vodove a nechutne a hranolky tiez. Cakacky na toboganoch nekonecne, samozrejme za PRIPLATOK predbehnete vsetkych, ale nestoji to za to. Boli sme tu prvy a rohodne posledny krat.

1  Poďakujte používateľovi Lucia G.
Zrecenzované: 2. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Skvelé na oddych aj na vyjašenie. Úžasný výber tobogánov. Asi jediným mínusom sú tie prehnané ceny. Napr. za malý balík kečupu si priplatíte približne euro.

Poďakujte používateľovi n4tal14.
Zrecenzované: 30. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Máme zlú skúsenosť hlavne z toboganoch. Na vybraných toboganoch je malo madračiek. Na madračku sme sa museli načakať aj 30 minút a keď sme sa prišli spustiť tak nám už bežala zelena. Čo keby ste prehodnotili počet maďračiek na niektorých toboganoch. Bolo by to rýchlejšie a nemuselo by sa toľko čakať. Dva dni dozadu sme boli v Bešeňovej. Bolo tam krajšie, čistejšie, za 30 minút sme dali tri tobogany vo veži. Jednoznačne oveľa lepšie. Nabudúce radšej Bešeňovú.

Poďakujte používateľovi Gabriel J.
Zrecenzované: 3. júla 2017

S rodinkou sme sa rozhodli v ramci dovolenky na Liptove vyskusat aj navstevu aguaparku, vonku bolo skaredo tak sme vyuzili iba vnutorne bazeny. Ak si vstup neobjednate dopredu, pripadne nevyuzijete inu zlavu tak vas vstupne pre jednu osobu vyjde dost draho (viac ako 20 eur), aspon ze dieta do 3 rokov ma vstupne zadarmo ... Kedze mame male dieta celodenny pobyt sme aj tak neplanovali. Mali sme stastie ze neboli prazdniny, vonku skaredo, tym padom bolo malo ludi a aj tak okolo 11 hodiny uz bola vacsina vnutornych lehatok obsadena. Bazeny boli fajn, vyhovuje nam tepla voda, pre deti je to fajn lebo sa vedia vysantit. Pri letmom pohlade na jedalny listok v restauracii a jedlo ktore si ludia objednavali som nadobudol pocit lepsieho rychleho obcerstvenia za dvojnasobne ceny. Nevyskusali sme. Viem si predstavit ze pocas sezony to tam musi byt na nevydrzanie. Pri vstupe aj ked maju otvaraciu dobu od 9:00, tak 9:15 este nevpustili nikoho ... Pre male deti (do 3 rokov) maju vyhradenu malu miestnost s dvoma postielkami, prebalovacim pultom, mikrovlnkou, varnou kanvicou a zopar hrackami. Dieta sa tam ale asi nevyspi kedze je tam pocut dost hluk z okoliteho prostredia. Celkovo pomer cena (bez zliav)/vykon hodnotim skor negativne, pri nizsej cene a mensieho poctu ludi je to fajn kupalisko.

Poďakujte používateľovi Matej4386.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Aquapark Tatralandia, si pozreli aj

Navštívili ste Aquapark Tatralandia? Podeľte sa o svoje zážitky!