Liptovský Mikuláš

“Krasne miesto na posedenie s priatelmi a detmi!”
Recenzia PINUS restaurant

PINUS restaurant
Na pozícii č. 21 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 14. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Bezproblemove parkovanie aj pre majitelov elektromobilov (2x nabijacka s parkovanim pred vstupom. Sedenie vo vnutri a vonku - v oboch pripadoch super. Vonkajsia cast ma krasnu fontanu a hned pri nej je decke ihrisko s velkou trampolinou. Jedlo - pizza super, tenke cesto. Detske menu je viac menej pre dospeleho (porcia) a steak super. Zo masa na steak maju aj v ponuke Wagyo.

Poďakujte používateľovi viliamo2015.

Zrecenzované: 17. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Nezvyknem pisat recenzie ale toto bolo nieco otrasne, na lososove rizoto som cakala 2 a pol hodiny, nakoniec mi prisiel losos+ryza. Objednali sme si palacinky, ked sme na ne uz velmi dlho cakali tak sme sa pytali casnika kedy budu, na co odpovedal ze uz nebudu, minulo sa im cesto a uz nove nebudu robit ak mate cas a radi sa nechate prekvapit ake jedlo a ci vobec nejake pride, tak urcite odporucam.

Poďakujte používateľovi michaelah948.
Zrecenzované: 11. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 10. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 8. augusta 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli PINUS restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste PINUS restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!