““Rizoto” za 2 a pol hodiny”
Recenzia PINUS restaurant

PINUS restaurant
Na pozícii č. 21 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši

Nezvyknem pisat recenzie ale toto bolo nieco otrasne, na lososove rizoto som cakala 2 a pol hodiny, nakoniec mi prisiel losos+ryza. Objednali sme si palacinky, ked sme na ne uz velmi dlho cakali tak sme sa pytali casnika kedy budu, na co odpovedal ze uz nebudu, minulo sa im cesto a uz nove nebudu robit ak mate cas a radi sa nechate prekvapit ake jedlo a ci vobec nejake pride, tak urcite odporucam.

Poďakujte používateľovi michaelah948.

Zrecenzované: 11. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 10. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 8. augusta 2019

Zrecenzované: 31. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: júl 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli PINUS restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste PINUS restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!