“Menu/svetlo”

Na pozícii č. 4 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Kuchyňa: Americké
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie

Pekné prostredie, boli sme celá rodina na menu, ktoré sa dalo zjesť, ale mohlo byť aj lepšie. Vadilo mi málo interiérového svetla.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi nordking.

Veľmi príjemné prostredie, rýchla a milá obsluha. Jedlo, výber a ceny tiež fajnové, dobre sme sa najedli a posedeli

Poďakujte používateľovi andyandrej.
Zrecenzované: 12. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

S manzelom a dvojrocnou dcerou sme tuto restauraciu navstivili v nedelu na obed. Napriek tomu,ze mali naozaj dost ludi,v boxoch sa clovek citil v sukromi a obsluha bola promptna a prijemna. Detsku stolicku nam hned priniesli. Prostredie cool americke,treba vidiet a zazit atmosferu. Jedlo nebolo excelentne,ale bolo fajn. Tekvicova bola husta avsak trochu presolena(mozno prave niekomu by takato vyhovovala), cesnakova klasika dobra. Rebierka, hranolky a burger fajn, hoci v pravom burgri by sa mali chute prepojit, syr rozliat spolu s dresingom a celym zvysokm. Tento mal ozaj dobre hovädzie mäsko, avsak slabsi nevyrazny dresing a vela surovej cibule, co dost prebilo chut zvysku.

Poďakujte používateľovi SynthiaTT.
Zrecenzované: 1. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemna obsluha, jedlo chutilo, pivo excelentne ako kazdy rok, co sem radi zavitame! kazdemu odporucam plzen capovany❤️ mnam!✨

Poďakujte používateľovi Nade_zkaa.
Zrecenzované: 29. júna 2019

Pri každej návšteve sme boli vždy obsluhovaní príjemnou, veľmi milou a profesionálnou obsluhou. Špičková kuchyňa vždy uspokojila naše chuťové kanáliky. Vrelo odporúčam navštíviť a vychutnať si atmosféru v Route 66.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi IGOJA.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Route 66, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Route 66? Podeľte sa o svoje zážitky!