“Odporúčam”

Reštaurácia Taverna
Na pozícii č. 14 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši

Vchod trošku stratený, ale o to viac prekvapil útulný interiér a atmosféra (10/10) a fantastická obsluha (11/10).

Menu, ktoré prečítate na ich webovej stránke sa líši od toho čo Vám dajú (aj cenami), čo by mohli aktualizovať. V menu bol čapovaný iba jeden druh piva, radler aj kola jedine fľaškové, čo je škoda. Výber jedál aj ceny boli v pohode (menu: 6/10).

Reštaurácia bola v čase mojej návštevy prázdna, hrala pokojná hudba, na jedlo som dlho nečakala. Slivkové gule chutili v pohode, na môj vkus trošku málo sladké, predpokladám ale, že mäsité jedlá im idú lepšie. Takisto porcia 350g = 5 guliek nie je porcia, z ktorej sa dospelý človek naje, ale to už musí vedieť každý koľko je 350g jedla a či mu to stačí (jedlo: 7,5/10).

Najväčším negatívom vidím nemožnosť platby kartou, ktorú majú vyvesenú ešte pred vchodom a tiež v menu spolu so škrtnutou 500€ bankovkou, aby ste im neplatili veľkými bankovkami. Myslím si že to do menu nepatrí, takisto nápis na vstupe "no cards sorry" (neviem presne ale tak nejak to bolo) sa dá napísať krajšie (we do not accept credit cards).

Celkový dojem bol ale super a rada sa sem niekedy vrátim.

Poďakujte používateľovi Bambulala.

Zrecenzované: 1. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Opäť veľká spokojnosť.
Opäť všetko chutné a opäť profi pristup.
Je to topka v LM a vzdy sa sem radi vrátime, akonahle pôjdeme okolo.
Dakujeme za všetko.

Poďakujte používateľovi Egonmoto.
Zrecenzované: 27. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Navštívili sme túto reštauráciu spolu s priateľkou a pravdu povediac jedlo ani náhodou nesklamalo. Jediné čo ma zamrzelo bola obsluha, našli sme si v brynzdových haluškách niečo čo tam rozhodne nepatrilo (kúsok nite alebo niečo podobné). To by bolo v pohode veď stane sa, práve preto som z toho nechcel robiť žiadne haló. Kúsok nitky som odložil na kraj taniera a pokračoval v jedle. Obsluhu som na to upozornil keď odnášala tanier a čakal som aspoň nejaké ospravedlnenie. Nič neprišlo a to zamrzí. Inak bolo všetko v poriadku.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi patriksanta.
Zrecenzované: 28. júna 2019

Boli sme u Vás na obede a neviem to ani inak opísať proste nebíčko v ústach a obsluha usmievavá a milá čo sa v poslednej dobe málo kde vidí ďakujrme veľmi pekne určite sa vidíme

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi martinlY1422GU.
Zrecenzované: 8. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Navštívili sme reštauráciu Tavernu a boli sme veľmi milo prekvapený skvelou obsluhou a ešte lepším jedlom . Fakt odporúčam a ďakujeme ✌️✌️✌️

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Departure16615642254.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Taverna, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Taverna? Podeľte sa o svoje zážitky!