“Zaujímavá skúsenosť”

Reštaurácia Taverna
Na pozícii č. 19 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši

Navštívili sme túto reštauráciu spolu s priateľkou a pravdu povediac jedlo ani náhodou nesklamalo. Jediné čo ma zamrzelo bola obsluha, našli sme si v brynzdových haluškách niečo čo tam rozhodne nepatrilo (kúsok nite alebo niečo podobné). To by bolo v pohode veď stane sa, práve preto som z toho nechcel robiť žiadne haló. Kúsok nitky som odložil na kraj taniera a pokračoval v jedle. Obsluhu som na to upozornil keď odnášala tanier a čakal som aspoň nejaké ospravedlnenie. Nič neprišlo a to zamrzí. Inak bolo všetko v poriadku.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi patriksanta.

Zrecenzované: 28. júna 2019

Boli sme u Vás na obede a neviem to ani inak opísať proste nebíčko v ústach a obsluha usmievavá a milá čo sa v poslednej dobe málo kde vidí ďakujrme veľmi pekne určite sa vidíme

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi martinlY1422GU.
Zrecenzované: 8. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Navštívili sme reštauráciu Tavernu a boli sme veľmi milo prekvapený skvelou obsluhou a ešte lepším jedlom . Fakt odporúčam a ďakujeme ✌️✌️✌️

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Departure16615642254.
Zrecenzované: 8. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Ďakujeme za úžasné jedlo a skvelú obsluhu všetko bolo tip top nádherne zariadená reštaurácia:)
Spokjní

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Zbinki.
Zrecenzované: 25. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Prerobená reštaurácia a síce od základu. Profesionálna obsluha, poradenstvo v oblasti vín, jedlo na vysokej úrovni. Ceny prijateľné. Isto sa sem znovu vrátime.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Egonmoto.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Taverna, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Taverna? Podeľte sa o svoje zážitky!