“Obed”

Reštaurácia Taverna
Na pozícii č. 19 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 28. júna 2019

Boli sme u Vás na obede a neviem to ani inak opísať proste nebíčko v ústach a obsluha usmievavá a milá čo sa v poslednej dobe málo kde vidí ďakujrme veľmi pekne určite sa vidíme

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi martinlY1422GU.

Zrecenzované: 8. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Navštívili sme reštauráciu Tavernu a boli sme veľmi milo prekvapený skvelou obsluhou a ešte lepším jedlom . Fakt odporúčam a ďakujeme ✌️✌️✌️

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Departure16615642254.
Zrecenzované: 8. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Ďakujeme za úžasné jedlo a skvelú obsluhu všetko bolo tip top nádherne zariadená reštaurácia:)
Spokjní

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Zbinki.
Zrecenzované: 25. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Prerobená reštaurácia a síce od základu. Profesionálna obsluha, poradenstvo v oblasti vín, jedlo na vysokej úrovni. Ceny prijateľné. Isto sa sem znovu vrátime.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Egonmoto.
Zrecenzované: pred 5 dňami

Odomknutie recenzií od cestovateľov
Prečítajte si viac recenzií od cestovateľov, ktorí navštívili lokalitu Reštaurácia Taverna.
Pripojiť sa pomocou: FacebookGoogle

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Taverna, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Taverna? Podeľte sa o svoje zážitky!