“Nadocakavania”

Bonsai Restaurant
Na pozícii č. 25 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 13. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Nie je to ázijské bistro je to plnohodnotna reštaurácia veľmi vkusne zariadená s rýchlou obsluhou chutným jedlom a príjemnou hudbou. Veľmi sa mi páči že pho bo polievky robia aj v menších porciách takže človek zvládne aj druhé.

Dátum návštevy: február 2019
1  Poďakujte používateľovi ninap177.

Zrecenzované: 21. januára 2019

S rodinou sme sa vybrali na obed a hľadali sme v centre ázijskú reštauráciu. Nehľadali sme nič extra, ale táto je viac než excelentná. Usmievavá a prívetivá obsluha, široký výber často neznámych jedál nám bol do detailov popísaný. Mali sme pocit ako v špičkovom hoteli. Jedlo a pitie boli prinesené v krátkom čase. Toto sme však na Slovensku nezažili. Jedlo servírované na vietnamských tanieroch ich tradičným spôsobom. Všetko ozdobené zeleninou a prílohami a omáčky servírované na osobitných myštičkách a výber paličky a príbor. Prekvapením bol na stole položený pikantný nálev zo zeleniny cesnaku a iných ingrediencií. Všetky pochutiny a nádobky v ktorých boli podávané boli krásne vyčistené, ako v kvalitných reštauráciách. Prostredie veľmi príjemné. Jedlo vynikajúce, pocit prekvapenia umocnil dezert - jazmínový čaj a koláčik šťastia s venovaním. A toto celé za super cenu. Odporúčam navštíviť a určite sa zastavíme.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Roblukac.
Zrecenzované: 11. decembra 2018

Fantastické vietnamske Pho polievky alebo hlavne menu a ani nie minútu na to ako si objednáte polievku, tak už ju máte na stole.
Personál je veľmi milý a bol som tam už druhý krát.
Nemám čo vytknúť určite odporúčam.

Ceny majú akurát, velká polievka stála asi 3 € a hlavné jedlo asi 5€. Menu počas týždňa zatiaľ nemajú.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi FirsZ.
Zrecenzované: 7. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: apríl 2019
Zrecenzované: 10. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bonsai Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Bonsai Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!