Liptovský Mikuláš
Recenzované: 27. augusta 2019

Bez problémov, všetko v absolútnom poriadku na vysokej úrovni, jedlo delikátne, čašníci ukážkoví. Prostredie veľmi príjemné, Oceňujem miestnosť pre deti, kde sme sa m, spokojne najedli a dieťa sa hralo, nerušili sme iným ani na nás nikto nepozeral. Treba rátať s trocha vyššími cenami.

Poďakujte používateľovi oskarwilde2017.
Recenzované: 10. júla 2019

Veľmi pekný penzión. Príjemné prostredie, dobrý wellness. Izby sú čisté a útulné. Veľmi dobrá reštaurácia. Treba skúsiť dubákový krém. Raňajky sú rozmanité a bohaté. Pravidelne sa sem s kolegami vraciame na víkendovú lyžovačku.

Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi PeterHl1979.
Recenzované: 28. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajici jidlo, vynikajici obsluha, velke porce!, profesionalita a zaroven prijemna nenucena konverzace. Speciality sefkuchare vyborne, dezerty luxusni! Ceny normalni, prostredi krasne. Urcite doporucuji navstevu!

Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi Monika V.
Recenzované: 9. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Na penzióne sme mali seminár, prístup personálu bol veľmi profesionálny. Jedlo bolo výborné a servis nadštandardný. Odporúčam nielen ako priestor pre firemné akcie ale aj ako miesto pre rodinnú dovolenku a oddych s priateľmi. Určite sa sem budeme často vracať vďaka výbornému jedlu a priateľskému prístupu.

Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi EmaMlynarcikova.
Recenzované: 8. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Služby úplne dokonale, gastro zážitok neskutočný. Obsluha akože wau.
Cítila som sa ako v **** hoteli, nie v *** penzióne.
Je veľmi citit, že majitelia žijú penziónom a dávajú si záležať na až zarážajúce veľmi sympatické detaily.
Z pohladu zákaznícka 120% spokojnosť
Z pohladu tiež podnikateľky, tlieskam a obdivujem všetku prepracovanosť.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi luckanatasja.