Recenzované: 1. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa s rodinou na veceru.Prvy dojem bol prijemny. Jedalnicek na 2 strankach,vravim si super,ponukaju zopar jedal,ktore budu na urovni. Ceny na urovni
Jedlo sme si nechali zabalit. Tak neviem,ci sme mali smolu,ale o gastronomickom zazitku sa neda hovorit Detske menu bolo sklamanie. Bryndzove halusky neoplyvali bryndzou. Hovadzie licka boli oschnute a miestami slachovite. Pocit zazitku ostal iba pri pohlade na ucet.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi MichalP1492.
Recenzované: 4. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Pocul som odporucania, tak som tam zasiel. Nesklamali. Skvela obsluha, vyborne jedlo, prijemne prostredie. Ak sa v okoli budem rozhodovat, kam si ist prijemne posediet a dobre sa najest, Drak je to spravne miesto. Dakujem a ODPORUCAM...

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi LadislavV35.
Recenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce jedlo a príjemná obsluha. Veľmi dobré pre rodinu a priateľov. Dobrá poloha v Demänovskej doline. Príjemný majitelia. Je tam aj detské menu a wellness. Veľmi dobrý dezert čokoládový fondant.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi 256katarinak.
Recenzované: 14. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi ale veľmi prijemne posedenie. Boli sme tu prvý krát ale určite sa sem vrátime aj nabudúce. Výborná večera a hold som vzdal aj kucharovi, ktorý sa predviedol ako majster kuchár. Obsluha vysoko na úrovni a veľmi príjemná.

Dátum pobytu: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi LAcom30.
Recenzované: 19. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Perfektná lokalita, skvelá kuchyňa. Krásne a priestranné izby. V okolí množstvo indoor a outdoor aktivít . Perfektná voľba na výlet či v lete alebo v zime. Penzión pre celú rodinu. Detský kútik . Parkovanie zdarma samozrejmosť .

Dátum pobytu: november 2016
1  Poďakujte používateľovi TrailBlazer377601.