Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 14. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi ale veľmi prijemne posedenie. Boli sme tu prvý krát ale určite sa sem vrátime aj nabudúce. Výborná večera a hold som vzdal aj kucharovi, ktorý sa predviedol ako majster kuchár. Obsluha vysoko na úrovni a veľmi príjemná.

Dátum pobytu: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi LAcom30.
Recenzované: 19. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Perfektná lokalita, skvelá kuchyňa. Krásne a priestranné izby. V okolí množstvo indoor a outdoor aktivít . Perfektná voľba na výlet či v lete alebo v zime. Penzión pre celú rodinu. Detský kútik . Parkovanie zdarma samozrejmosť .

Dátum pobytu: november 2016
1  Poďakujte používateľovi TrailBlazer377601.
Recenzované: 17. októbra 2016

Zastavili sme sa v penzióne Drak, na konci Demánovej.Musím povedať, že veľmi pozitívne prekvapenie. Milá obsluha, výborná kuchyňa a servis, príjemné prostredie. Plus detský kútik a kvalitná vinna karta. Takže sa nám ani nechcelo odísť. Vrelo odporúcam.

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Recenzované: 24. septembra 2016

Veľmi príjemný penzión,skvelá,skvelá kuchyňa,všetko všade čistulinké,voňavé a neuveriteľne perfektný personál.
Bola by chyba,aspoň raz nenavštíviť,neochutnať.Odporúčam.Samozrejme,vo veľmi peknom prostredí.

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi HenrietaPaukova.
Recenzované: 3. augusta 2016

V tomto penzióne sme už boli ubytovní dva krát, ale vždy keď ideme okolo sa tam stavíme v reštaurácii,ktorá je povestná svojou vysokou kvalitou jedál a personálu. Ja by som toto zariadenie ani nenazvala penzión, skôr malý rodinne pôsobiaci hotelík, skvelej úrovne. Je síce drahší, ale izby krásne, priestranné, malé wellness,no a tá kuchyňa k tomu....a v zime od Vianoc majú svoj vlastný odvoz a dovoz na svahy Chopku v cene. Nedá sa im absolútne nič vytknúť. My môžeme len chváliť.

Dátum pobytu: december 2015
Poďakujte používateľovi maruskakor.