“Kaviarnička”
Recenzia Karma Coffee

Karma Coffee
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Pekárne v Liptovskom Mikuláši

Príjemné prostredie, milý a ochotný personál, výborná káva :-) keď sa ocitnete v Liptovskom Mikuláši, odporúčame navštíviť

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi TanickaMih.

Zrecenzované: 7. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Super kaviareň s výberovou kávou, ktorú si sami pražia. Barista sa vyzná vie poradiť, každý si vyberie presne takú kavu aká mu chuťovo vyhovuje. Určite odporúčam ochutnať viac drinkov: espresso tonic, nitro a topka espresso nad moje očakavania a pre kavičkarov ktorí si pripravuju kávu doma určite odporúčam si kúpiť 250g vrecko kavy na domacu pripravu.
Za mňa luxus.☕

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi BackPacker753786.
Zrecenzované: 25. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Malá kaviarnička na námestí v LM. Príjemný a profesionálny personál. Kto hľadá kvalitnú kávu určite odporúčam. Majú aj výborný výber čajov. Nemali moc dezertov, keď sme boli my, ale boli dobré.

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi farbs7.
Zrecenzované: 25. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Prvýkrát som tu vošla náhodne a druhý krát cielene - to hovorí samo za seba. Veľmi príjemný pán barista, útulné prostredie a veľmi chutná káva. Určite sa tu zastavte, je to tu veľmi fajn

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi effacz.
Zrecenzované: 27. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Skvělá káva, obsluha a výborná atmosféra. Jeden z mála otevřených podniků v této lokalitě v tomto čase . Doporučuji !!!

Dátum návštevy: október 2018
2  Poďakujte používateľovi Andrea P.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Karma Coffee, si pozreli aj

Navštívili ste Karma Coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!