“Kvalita za rozumnu cenu”

Restauracia Pizzeria Pavik
Na pozícii č. 14 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši

Naozaj vyborna restauracia v Liptovskom Mikulasi. Skvele jedlo, rychla obsluha, prijemne posedenie ci uz dnu, alebo na terase vonku. Vzdy sme boli spokojni. Mozem len odporucat ;-)

1  Poďakujte používateľovi igipopsk.

Zrecenzované: 16. apríla 2019

Do reštaurácie Pávik chodím rád pre jej blízkosť a kvalitu jedál.S obsluhou som maximálne spokojný a nieto čo vytknúť.Cenový štandard sa možno nikomu bude javiť vysoký,ale za dobré jedlo si rád zaplatím.Prečo som nedal reštaurácii hodnotenie vynikajúci je z dôvodu interiéru ktorý je podľa mňa neosobný a príliš chladný,neosobný.Privítal by som keby bol útulnejší.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Michal Š.
Zrecenzované: 15. januára 2019

Reštaurácia sa nachádza v rodinnom dobe na Nábreží v Liptovskom Mikuláši. Kuchár pracoval v zahranicí a svoje poznatky doniesol na Liptov. Jedlá sú vynikajúce chuťou a aj oku veľmi lahodiace.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi mpravda33.
Zrecenzované: 5. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Dobré ohlasy sa túto reštauráciu boli dôvodom návštevy. A neľutovali sme. Trošku skryté, ale o to lepšie. Útulná reštika , milá obsluha a jedlo bolo fakt na úrovni. Teším sa na ďalšiu návštevu.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi betweencastle.
Zrecenzované: 23. mája 2018 cez mobilné zariadenie

V reštaurácii Pávik sme boli druhý krát. Prvý krát som bol nadmieru spokojný, myslel som si, že ma už nič nové nebude čakať. Dneska keď sme tam boli druhý krát, objednal som si Kurací steak. Ako ja nemám čo k nemu dodať. Výborne urobené jedlo. Široko ďaleko som nejedelol lepší kurací steak ako práve v reštaurácii Pávik. Klobúk dole. Všeobecne jedlo je výborné, či už polievky alebo hlavné jedlá. Obsluha je taktiež veľmi príjemná, príjemné a hlavne rodinné prostredie. Odporúčam každému. Ceny su prípustné kvalite a množstvu jedla. Ešte raz ten steak bol výborný. Určite sa sem vrátime. ĎAKUJEME
PS: prikladám aj fotku kuracieho steaku, no vyzerá to výborne

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Guide746821.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Pizzeria Pavik, si pozreli aj

Navštívili ste Restauracia Pizzeria Pavik? Podeľte sa o svoje zážitky!