“Pizzéria v nenápadnej uličke”
Recenzia Pizza Good Mood

Pizza Good Mood
Na pozícii č. 24 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 27. júla 2019 cez mobilné zariadenie

S priateľkou sme prišli do pizzérie s požiadavkou že by sme chceli aby nám pizzu pripravili a my si ju prídeme vyzdvihnúť. Obsluha nám vyhovela s tým že asi za pol hodinu bude pizza hotová. Po zhruba 10 minútach prišiel telefonát že pizza na nás už čaká, čo nás nie zrovna milo prekvapilo keďže sme to nečakali. Na druhú stranu rozumiem že sa asi pokúšali spraviť nám radosť. Pizza bola inak celkom obstojná a stojí za vyskúšanie, nabudúce by som avšak uprednostil rozhodne inú pizzériu.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi patriksanta.

Zrecenzované: 20. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Chcela by som vyzdvihnúť vysokú kvalitu pizze a neskutočne sympatickú obsluhu. Zaujímali sa, pôsobili veľmi milo a plnili všetky očakávania. Jedlo nám bolo dodané takmer hneď po objednávke, chuťovo bolo vynikajúce. Priestory boli tiež veľmi príjemné, terasa v uličke za námestím bola skvelou voľbou na trošku tichšie a súkromnejšie prostredie. Celkovo hodnotíme veľmi pozitívne. :)

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi SarahJelenikova.
Zrecenzované: 15. januára 2019

Vynikajúca pizzéria na námestí v Liptovskom Mikuláši. Široký výber pizze pripravovanej na drevenom uhlí a s príjemným posedením.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi mpravda33.
Zrecenzované: 21. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vyborna pizza za fajn ceny, velmi rychlo nam doniesli jedlo aj ostatne jedla co sme si objednali. Obsluha bola príjemná takze nieje co vytknúť :) ak mate chuť na dajnu pizzu tak tam :)

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi FirsZ.
Zrecenzované: 24. augusta 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizza Good Mood, si pozreli aj

Navštívili ste Pizza Good Mood? Podeľte sa o svoje zážitky!