“Nadmierne spokojní”

La Pentola bistro, food & coffee
Na pozícii č. 9 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši

Počas služobnej cesty sme sa zastavili v Liptovskom Mikuláši a na základe recenzií sme si vybrali toto bistro. S obsluhou sme boli veľmi spokojní, keďže po našom príchode automaticky doniesli vodu nášmu psíkovi, boli príjemní, ústretoví. Jedlo vyzeralo aj chutilo vynikajúco a ceny boli prispôsobené danej úrovni.

Poďakujte používateľovi Sisa2112.

Zrecenzované: 17. mája 2019 cez mobilné zariadenie

skvelá talianska reštaurácia- bistro v centre mesta, personál empatický , veľmi ústretový, milý. Skvelá ponuka vín a jedál. Výborná cviklová polievka.
Jedlo bolo príťažlivo naaranžované , veľmi chutné.
Odporúčam aj pre náročných klientov.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi jozef19.
Zrecenzované: 1. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia s krasnym interierom a atmosferou. Obsluhu hodnotim po dlhom case za top, uz dlho sa mi nestalo, aby sa ma obsluha po servirovani jedla prisla opytat, ci mi jedlo chuti a ci je vsetko vporiadku. Ocenujem aj bezplatne parkovanie (pri odchode dostanete parkovaciu kartu, na bezplatny vyjazd z parkoviska). Mozem len odporucat.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Ollinocka.
Zrecenzované: 4. marca 2019

Reštauráciu som si vybral na služobnej ceste. Vybral som si ju na základe odporúčaní na googli. Odporúčania boli veľmi dobré až vynikajúce. Príjemná atmosféra, príjemný personál a skvelé jedlá s vynikajúcou chuťou. Ja som prišiel o 11:30. Menu obsahovalo nejaké hovädzie zadné, rizoto a rybací paprikáš. Nikto mi nedal iný jedálny lístok, tak som to chvíľu študoval, potom som pozrel do taniera dievčiny za mnou a objednal som si rybací paprikáš. Potom som znova pozrel do jedálneho lístka a zistil som , že to, čo so si objednal stojí 12 €. No, trochu som sa prekvapil, ale nevadí, veď to bude aspoň pochúťka. Zanedlho mi doniesli hlboký tanier a v ňom jedlo veľkosti predjedla. 2 - 3 kúsky ryby, 2 krevety 2 mušle a nejaká polievka, či omáčka, asi na 5 polievkových lyžíc. Doniesli mi aj kúsky bagety. Chcel som sa pustiť do jedla , ale nemal som lyžicu, len vidličku a nôž. Keďže obsluha práve nebola na blízku poprosil som kuchára (?) za pultom. Ten mi dal lyžicu. Chcel som začať jesť, ale nemal som peper a soľ. Tak som znova vstal, ale nakoniec mi čašník doniesol korenie aj olejom. Celý 12 eurový chod som strovil za 3 minúty a 25 sekúnd. Vyžiadal som si ešte dodatočne bagetku, aj keď ju normálne nejem, lebo som bol hladný. Dal som si kávu - vynikajúcu a išiel som do Billy kúpiť si wrap a dojesť sa. Nuž čo! Možno som mal smolu, že som trafil deň, keď za jedlo vydávali predjedlo, možno som nepochopil ich cousine nouveau, alebo čo ja viem. V každom prípade tieto služby a pocit neboli najlepšie. Prajem reštaurácii, aby to bolo už len lepšie.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Billy_Hi.
Zrecenzované: 1. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Hľadali sme výnimočné miesto pre ukončenie našej lyžovačkovej dovolenky a keďže LA Pentola sme už minulý rok chceli skúsiť no práve mali akciu, konečne tento rok nám to vyšlo a musím povedať Super. Príjemná obsluha, skvelé víno, skvelé jedlo, deti ocenili mini kútik. Super zakončenie dovolenky. Odporúčam.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi ZuzanaB280.

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Pentola bistro, food & coffee, si pozreli aj

Navštívili ste La Pentola bistro, food & coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!