“Skvelé!!!”

LaPentola bistro, food & coffee
Na pozícii č. 9 spomedzi 47 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 31. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Famozne! Mali sme dvojo roznych cestovin a boli super. Dlho sme si takto nepochutili na jedle. Fakt odporucame k tomu gintonici so super kombinaciami, proste TOPka. Dakujeme

Poďakujte používateľovi PepeM376.

Zrecenzované: 28. júna 2018 cez mobilné zariadenie

vynikajuce jedlo, styling, prostredie, personal.. bol to gastrozazitok z kategorie “pornfood”.. odporucam vsetkymi 20timi:-)

Poďakujte používateľovi MiroslavaM125.
Zrecenzované: 19. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Pracujem v gaste dlhe roky a som rad ze sa taketo prevadzky otvaraju kde host ma priamy kontakt s kuchynou. Tento koncept otvorenej kuchyne a priamy kontakt s kucharmi je top. Kvalita na oboch stranach-kuchyna obsluha. Mal som sezonny salat hruska kozy syr. Top. Vrelo odporučam tuto prevadzku!!

Poďakujte používateľovi MichalKennyPetras.
Zrecenzované: 5. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepsie bistro ake sa nachadza v Liptovskom Mikulaši a v okolí. Jedlo z čerstvých potravín a čo je najpodstatnejšie je aj veľmi chutné. Taktiež ak máte chuť na kávu, limonády, drinky, pivo tam nájdete taktiež.
Toto bistro odporúčam všetkými desiatimi.

1  Poďakujte používateľovi veronikak2487.
Zrecenzované: 21. januára 2018

Po rôznych odporúčaniach aj neodporúčaniach sme sa rozhodli vyskúšať túto reštauráciu a bolo to veľmi príjemné prekvapenie. Krásne prostredie, príjemný personál, výborné jedlo, ktorého prípravu sme mali možnosť aj vidieť...vrelo odporúčam

Poďakujte používateľovi Sightsee727584.

Cestovatelia, ktorí si pozreli LaPentola bistro, food & coffee, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste LaPentola bistro, food & coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!