“Talianska maškrta”

LaPentola bistro, food & coffee
Na pozícii č. 11 spomedzi 44 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 19. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Pracujem v gaste dlhe roky a som rad ze sa taketo prevadzky otvaraju kde host ma priamy kontakt s kuchynou. Tento koncept otvorenej kuchyne a priamy kontakt s kucharmi je top. Kvalita na oboch stranach-kuchyna obsluha. Mal som sezonny salat hruska kozy syr. Top. Vrelo odporučam tuto prevadzku!!

Poďakujte používateľovi MichalKennyPetras.

Zrecenzované: 5. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepsie bistro ake sa nachadza v Liptovskom Mikulaši a v okolí. Jedlo z čerstvých potravín a čo je najpodstatnejšie je aj veľmi chutné. Taktiež ak máte chuť na kávu, limonády, drinky, pivo tam nájdete taktiež.
Toto bistro odporúčam všetkými desiatimi.

1  Poďakujte používateľovi Veronika K.
Zrecenzované: 21. januára 2018

Po rôznych odporúčaniach aj neodporúčaniach sme sa rozhodli vyskúšať túto reštauráciu a bolo to veľmi príjemné prekvapenie. Krásne prostredie, príjemný personál, výborné jedlo, ktorého prípravu sme mali možnosť aj vidieť...vrelo odporúčam

Poďakujte používateľovi Mária D.
Zrecenzované: 23. októbra 2017

Prednedavnom som navstivil rodny LM a bol som pozvany na stretnutie s priatelmi v tejto novej restauracii. Velmi prijemne miesto, skvela obsluha, jedlo absolutne na urovni. Vrelo odporucujem.

Poďakujte používateľovi peterhM7942QP.
Zrecenzované: 6. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Najlepsie bistro ake sa nachadza v Liptovskom Mikulaši a v okolí.Prijemne prostredie, personal a vyborne jedlo

Poďakujte používateľovi Junioris.

Cestovatelia, ktorí si pozreli LaPentola bistro, food & coffee, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste LaPentola bistro, food & coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!