“Večera”
Recenzia Alto Sushi

Alto Sushi
Na pozícii č. 9 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Podnik na úrovni. Výber aj pre milovníkov sushi aj vegánov. Obsluha veľmi profesiálna. Vrelo odporúčam

Poďakujte používateľovi AlM2155.

Veľmi príjemná obsluha s ochotou poradiť. Sushi bolo vynikajúce, veľmi sme si na ňom pochutili. Určite odporúčam pre tých, ktorí sushi ešte len chcú skúsiť:)

Dátum návštevy: júl 2019
1  Poďakujte používateľovi pavliee.
Zrecenzované: 4. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce Sushi! Čakali sme síce trochu dlhšie, ale oplatilo sa! Obsluha sa svojím prístum snažila a aj sa jej podarilo prekryť túto “malú” chybičku krásy! Vrelo odporúčame!!

Poďakujte používateľovi BranoP8.
Zrecenzované: 4. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi často navstevujeme sushi reštaurácie a musím povedať naozaj chutne dobre mozeme. Len odporučiť poloha v centre priestor menší ale to neprekáža jedlo chutne a naozaj všetko čo sa objednalo bolo veľmi chutne a pekne pripravené

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi RomanP1977.
Zrecenzované: 19. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Sushi bolo čerstvé, výborne dochutené a pripravené, fakt dostupné ceny každému kto bude v Liptovskom Mikuláši odporúčam!!!

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi natyy_vaclavikova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Alto Sushi, si pozreli aj

Navštívili ste Alto Sushi? Podeľte sa o svoje zážitky!