“Výborné jedlo”
Recenzia Alto Sushi

Alto Sushi
Na pozícii č. 10 spomedzi 47 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 6. augusta 2018

Obsluha milá, mala zvyky z východnej kultúry v podobe pohostinnosti a milého prístupu. Jedlo bolo výborné. Bola som veľmi milo prekvapená. Odporúčam.

1  Poďakujte používateľovi tatianap2675.

Zrecenzované: 21. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Nemám čo viac dodat, ak navštívite Liptovský Mikuláš je to jediné miesto kde si môžte dat suši, ale je logické ze su jediný, pretože sú bezkonkurencny! Proste odporúčam

Poďakujte používateľovi RudolfG182.
Zrecenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pocas dovolenky na Liptove sme sa rozhodli si troška spestriť jedálniček. Návštevou tejto reštaurácie neľutujem. Super ochotný personál, veľmi dobre pripravené jedlo. Môžem len odporučiť.

Poďakujte používateľovi Mayor_SVK.
Zrecenzované: 21. augusta 2017

Podnik zatiaľ jediný svojho druhu, výnimočný kuchyňou, dizajnom aj personálom, zatiaľ nás opakovane nesklamal

1  Poďakujte používateľovi Sightsee727584.
Zrecenzované: 6. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemne prostredie. Ustretova obsluha. Profi kuchyna. 3P marketingu sluzieb splnene odporucam.

1  Poďakujte používateľovi ShopperPeet.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Alto Sushi, si pozreli aj

Navštívili ste Alto Sushi? Podeľte sa o svoje zážitky!