“Výborné koláčiky ”
Recenzia Arch Caffe

Arch Caffe
Na pozícii č. 3 spomedzi 7 Káva a čaj v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 13. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Hľadala som kaviareň s dobrou kávou... Našla som raj vynikajúcej čokolády, výborných zákuskov a nezabudnuteľných arašidových truffle. Určite odporúčam každému milovníkovi sladkého... všetko domáca výroba, ktorá nielen krásne vyzerá, ale predovšetkým skvelo chuti. Ďakujem

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Monika_Zilina.

Zrecenzované: 16. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Forbes nas zaviedol do tichej ulice. Prijazd nevabny, ale kava a zakusky su zazitkom. A teraz uz aj ozajstna zmrzlina! Urcite sa tam vyberte, autom ci peso

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi bronkay.
Zrecenzované: 15. apríla 2019

Keďže zbožňujem dezerty, vedela som, že keď raz pôjdem okolo Liptovského Mikuláša, Arch Caffe bude moja zastávka.
Môžem 100% povedať, že lepší dezert som ešte nejedla. Pravdupovediac, bola to škoda zjesť, pretože všetko sú to umelecké diela, ...ale nedalo sa odolať :)
Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu.

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi MIvkaM.
Zrecenzované: 20. marca 2019

Nevadí, aj tak si môžeš dovoliť zjesť najkrajší a zároveň najlepší koláč na svete!Obsluha a káva je tiež fajná.Toto je podnik na úrovni...

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi presnetak.
Zrecenzované: 19. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Toto je kaviareň ktorú preslávili ručne vyrábané koláčiky ktoré ani nechcete zjesť lebo sú doslova umením na tanieri.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi FirsZ.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Arch Caffe, si pozreli aj

Navštívili ste Arch Caffe? Podeľte sa o svoje zážitky!