“Perfektné”
Recenzia VELVET bar

VELVET bar
Na pozícii č. 37 spomedzi 54 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 14. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Vždy super! Ochotné baby, 1000x mi pustili song čo som chcela. Pivko doniesli, vyniesli aj odniesli :)

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi BarboraJ57.
Zrecenzované: 15. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Perfektné posedenie v príjemnom prostredí. Vidno, že majiteľ má k tomu vzťah. Hlavne v lete je to super miesto.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi J6255TNbobg.
Zrecenzované: 26. novembra 2016

Reštaurácia má dobrú polohu,ale napriek tomu by som si ju nevybral ako prvú ani druhú voľbu.Prejavuje sa tu problém s obsluhou,ktorá zákazníka nevníma ako nositeľa peňazí pre tento podnik.

Dátum návštevy: apríl 2016
1  Poďakujte používateľovi Michal Š.

Cestovatelia, ktorí si pozreli VELVET bar, si pozreli aj

Navštívili ste VELVET bar? Podeľte sa o svoje zážitky!